0
clear
  • Хациенда Контра Столче
  • -20%
  • -20%
Хациенда Контра Столче

Хациенда Контра Столче

DEN 2399.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Инспириран од стилот На Мисијата Во Калифорнија со преголема скала. Доставено до вашата врата преку услугата за пошта за парцели. Рака нанесуваат издржана орев завршница на тврдо дрво цврста рамка. Предната шина е метал покриен со поцрнета античка бронзена завршница за дополнителна цврстина и за да се спречи чипсувањето на финишот. Две закривени задни летви и обликувано седиште додаваат на удобноста на столицата, заедно со тешки врежани предни нозе. Завршувањето и мерењата може малку да се разликуваат. Контра Столче, Орев Заврши Рака нанесуваат издржани орев заврши на тврдо дрво цврста рамка. Две закривени задни летви и обликувано седиште за дополнителна удобност. Поцрнета, античка, бронзена завршена метална покриена предна шина за дополнителна цврстина и за да се спречи чипсувањето на финишот. Лесно за составување. В-17с? Д-20? Х-42?, висина на седиштето : 24?.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики ексклузивно шоу парче за вашата канцелариска маса, соба за цртање итн.идеален е за читањ

Додадете безвременски изглед со оваа нараквица со синџир од златно јаже од 14 карати Блескајќи со завршн

Информации за батеријата Технички Информации Гаранција Ограничена Гаранција : 1 Година Информации За Б�

Алекс ИГРАЧКИ Сам Носете Растат Кристален Накит дајте му на младиот производител на накит уникатно иск�

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

Осветлете ја секоја просторија со Стапалата на Оваа Девојка Во Розови Балетски Влечки Ѕид Постер...

Овој Тренд Меѓународен Хало БесконечноПримарен Вертикален Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалите�

Бран Сурфање Овална НалепницаНалепница (Овална)Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет з

Табличките со имиња во различни бои обезбедуваат шарен начин за прикажување на имињата на вашите учени�

Женска Плус Големина Ремен Без Ракави Во Средината на Бутот Секојдневна Јакна Јака И дизајн без ракави,

Заштитете го вашиот двор грејач од елементите со овој капак на грејачот заштитен од временските услови

Совршената работна кошула навистина постои Нашата индустриска работна кошула доаѓа во еднобојна боја �

Овој Тренд Меѓународен Тексас Знаме Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички де�

Тешко Знаме Со Големина На Полиестерска Куќа што мери приближно 28 х 40 инчи Ова е знаме на столбот на рака

ЦИЛИНДРИЧНИТЕ Валчести Лежишта SKF се достапни во многу дизајни, серии и големини Тие се тешки лежишта ди

Овие машки боксери се направени од памук, полиестер и други материјали погодни за кожата Тие се меки и у�

Има само еден вистински Флокати, а и денес, Флокати Е еден од ретките производи направени на ист начин и �

Целосна линија на комплетни комплети за услуги НА ТПМС, вклучувајќи јадра на вентили, навртки на вентил�

Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои ва

Хадсон Боди Со долги ракави За Бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашите боди имаат симпа�

Богатствата НА каролина LH9339ЗНАМЕРОДИТЕЛ Шиперке Црвени И Зелени Снегулки Празник Божиќ Знаме, разнобо�

Инсекти II Постер Печатење ОД ND Уметност ND Уметност (36 x 24) # ND2721 ќе направи совршен додаток на вашиот дом и�

Канализирајте Ја Силата со Оваа Војна На Ѕвездите Машки Почеток Ѕвезди Краток Ракав Графички Маичка...

Донесете експлозија на сјај во вашите тимови со Сребрениот Јасен Пенлив Прстен на Круната...

Материјал Со врвен Квалитет задниот панел е изработен од силиконски материјал.Оваа футрола за телефон �

Please wait...