0
clear
  • Повеќебоен Неправилен Груб Камен Златен Раб Ѓердан Џемпер Синџир
  • -20%
  • -20%
Повеќебоен Неправилен Груб Камен Златен Раб Ѓердан Џемпер Синџир

Повеќебоен Неправилен Груб Камен Златен Раб Ѓердан Џемпер Синџир

DEN 479.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Повеќебоен Кристален Неправилен Груб Камен Златен Раб Џемпер Синџир Карактеристика : 100% сосема нов и . Стил : моден Материјал : Легура + Груба Камена Боја : 7 опционална големина На Приврзок : 2,5*4СМ бојата на каменот не е фиксирана, секој камен има своја боја! Секој спар има свое убаво значење, можете да го изберете оној што ви се допаѓа! Ова е одличен подарок за љубовници, пријатели и семејство! Нега на ѓердан : Избегнувајте директен контакт со вода, пот и хемикалии, како што се парфеми, детергенти и лосиони. Прекумерната светлина, топлината ќе го намалат квалитетот на металната обвивка. Покрај тоа, течностите за накит што ја изложуваат облогата може да предизвикаат облогата да ја изгуби својата завршница.Содржина на пакетот : 1 Ѓердан Широк прилики : овие ѓердани се погодни за носење за да присуствувате на забави, церемонии, важни прилики или само носење во секојдневниот живот, нежниот стил ве прави пошармантни и попривлечни во толпата. Избор на подарок : можете да ги изберете овие прекрасни ѓердани како подарок за вашето семејство, сопруга, мајка, пријатели, девојка на роденден, годишнина, свадба, Божиќ, денот на Вљубените и така натаму, покажете им ја вашата љубов, овие ѓердани ќе им се допаднат поради трендовски стилови. Повеќекратно совпаѓање : овие ѓердани можете да ги носите овие ѓердани за да одговараат на џемпер, фустан, палто, кошула, можете да ги носите во комбинација или одделно како што сакате.

Главните својства

Избор на купувачот

Челинџер Палубата 2019 се Вашиот На рампата На Стандард Овие четири индивидуални Палуби со 75 карти 2019 се н

Еорц ОС1215ГН Машински Изработен Полипропиленски Зелен Медалјон Карс Табриз Килим, 4 ' 3 Круг, зелена квали

"Безгрижно" е целта на вашиот простор за живеење на отворено АЛУМИНИУМСКАТА АФРОШина може да ви помогне

Ако овој врв имаше повеќе складирање, ќе требаше да го наречеме гаража! Овој пет џебен врв е лесен За нос�

Оваа Гумена Подна Подлога е скратена за повеќето седани, камиони, мини Теренци и Теренци Сега можете лес

Матрикс Биолаж Хидросорс Влага Дуо : Угаснете ја сувата, жедна коса со најсовремени формули инспирирани

Внатрешните / Надворешните цврсти Кабански панели се дизајнирани да донесат дополнителна мода и стил в�

Моќсе појави Во Турција на полипропилен и полиестер, Колекцијата Лусија Е прекрасно богато парче изјав�

Овој Тренд Меѓународен Дизни Кралот ЛавМуфаса И Симба Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни,

Автентична западна облека во најдобар случај Одликувајќи се со два предни џебови, традиционални јареми

Прима Дизајнер Матрица 6 "Х6" Цветни БУКЕТ ПРИМА МАРКЕТИНГПрима Матрица Создадете спомени со додавање н�

Прилагодливи ремени за рамо и брава за грб : ремените за рамо и задната тока може лесно да се прилагодат,

Please wait...