0
clear
  • Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Ориентални Сини Индустриски Област Килими, 7'9'
  • -20%
  • -20%
Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Ориентални Сини Индустриски Област Килими, 7'9'

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Ориентални Сини Индустриски Област Килими, 7'9'

DEN 2007.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем сообраќај. Тие се лесни за чистење, убави и издржливи, што ги прави паметна инвестиција за секој дом. Кога ќе се појават истури или неред, едноставно фрлете го килимот во машината за перење и поставете го рамно да се исуши за свеж, чист изглед. Овие килими се исто така отпорни на истурање, отпорни на дамки и се перат во машина, така што ќе можете да уживате во нив без да се грижите за скапите такси за чистење или непријатните мириси. Ние нудиме различни форми и големини за да одговараат на секој простор во вашиот дом, и секој од нив има прекрасен дизајн кој сигурно ќе го надополни вашиот декор. Шенил-Полиестерски Куп; Нелизгачка Подлога, Се Појави Моќност; Висина На Купот : 0,08 инчи. Машина За Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Истури Отвратителен-истури како кафе и вино исчистете се со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Главните својства

Избор на купувачот

Донесете ги играчките, книгите и ќебињата! Прикажете ја оваа шармантна ноќна маса во детската спална со�

Метални огради платформа и скали на резервоарот автомобил (8) О36 Закривени Делови За Брза Патека Наса Ку

Класичните дизајни, плишаните текстури и богатите бои на Наследството пренесуваат елегантен изглед ни�

Целосно редизајнираната И наполнета Работна Станица Think Pad Со вклучен Адаптер Think Pad 230 W AC ја подобрува ва

Овој регулатор на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за да одговара на точно

Прилагодете ја вашата омилена алатка за пишување и создадете незаборавно искуство за пишување; создаде

ОСАКАТУВАЊЕ МОНСТИР8101 19, 5Х6, 75 8Х210143ЕТ 154,2 ЦБ ЗАДНИ ЦРНИ / БЛАНШИРАНИ КРАЦИ •Големина : 21, 5х8, 25 Офсет : 143 Ше

Овој елегантен внатрешен / надворешен тепих за сите временски услови нуди се што ви треба за да ја заврш�

Поправете ги грешките брзо! Лентата се нанесува сува, така што можете веднаш да ја напишете...

Викерман 4.5 'х 47" Камас Фрејзер Ела Вештачка Елка со 750 Топло Бели Нисконапонски 3ММ ЛЕД Светла и 1599 Пе / Пв�

Уметник : Ен Таволетсубјект : Животински Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана В�

Please wait...