0
clear
  • Зимско Одмрзнување Отстранување Снег Алатка За Чистење Прозорци Стругалка За Снег Во Автомобил Стругалка ЗА Мраз СТРУГАЛКА ЗА ШОФЕРШАЈБНА ЦРВЕНА
  • -20%
  • -20%
Зимско Одмрзнување Отстранување Снег Алатка За Чистење Прозорци Стругалка За Снег Во Автомобил Стругалка ЗА Мраз СТРУГАЛКА ЗА ШОФЕРШАЈБНА ЦРВЕНА

Зимско Одмрзнување Отстранување Снег Алатка За Чистење Прозорци Стругалка За Снег Во Автомобил Стругалка ЗА Мраз СТРУГАЛКА ЗА

DEN 254.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

мраз/снег побрзо и поудобно.Телото на конусот за стругалка за мраз е конусно, така што можете да го држите неговиот најтенок дел за да се движите во која било насока во секое време удобно. Погодно е да се скрши површината на мразот со малите врвови на стругалката за мраз. Материјал : АБС, ПВЦ, ПП. ПРАКТИЧНИ ПОДАРОЦИ за СЕМЕЈСТВОТО и ПРИЈАТЕЛИТЕ : овие магични стругалки за мраз за шофершајбната на автомобилот лесно можат да го отстранат мразот/снежната покривка на шофершајбната, прозорците и возачките ретровизори за повеќето автомобили, така што стругалката на шофершајбната за мраз и снег може Да се користи Како подарок За Божиќ, Нова година и роденден на пријателите и семејството кои имаат автомобили. Пакетот Вклучува : . задоволете повеќе од вашите потреби. Овие конуси за стругалки за мраз можат да бидат наредени и лесни за складирање,што значи дека можете да ја ставите магичната стругалка за мраз во багажникот на вашиот автомобил или кој било празен простор.

Главните својства

Избор на купувачот

Никогаш нема да најдете повеќе разноврсно решение за секојдневно носење отколку карго панталони...

Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима Машките кошули со долги ракави дизајнирани со секо�

Користен dell Opti Plex 9020 minitower (MT) компјутер напојуван Од Intel Core i54570 @ 3.20 GHz (4та генерација) ПРОЦЕСОР со 16 GB DDR3 RAM

краток опис Не е достапен Материјал : Модерна Овча Волна, ќе уживате во врвното меко вклопување и голема

Надворешна Кутија за Батерии х 1 Опремени со 4 ултра долги нови елипсовидни завртки за заклучување (голе�

Мали Девојчиња Еднобојни Цвеќиња Нето Предиво Машна Роденденска Наметка Детски Фустани Удобна и дише т

Овој винил религиозен цитат е повеќелиниски налепница на која пишува : "Езекиел 36 : 25Тогаш ќе попрскам чи

Оваа прекрасна Убава Ретро Афроамериканска Манекенка VI Врамена Платнена Уметност е отпечатена со најк�

Џинда Машки Долги Ракави Копче Надолу Кошула Памук Копче Нагоре Кошула Гроздобер Основно Копче Нагоре �

Кихшј кат кутија може да се инсталира во дрвени предмети тротоарите, теписи, плочка тротоарите, гранит и

Големина : S Биста : 106cm / 40.16" ракав : 61cm / 23.62" Должина : 68cm / 26.38" Големина : M Биста : 110cm / 41.73" Ракав : 62cm / 24.02" Дол�

Mtt Length : 33 / 12, 99t Bust : 49 / 19 XXL t Tops Должина : 75 / 29, 53t Bust : 125 / 49, 21 Панталони Должина : 109 / 42, 91пресврт : 85 / 33 L t Tops Дол

Please wait...