0
clear
  • Roам Бенд Корен' Тотин'andам Бенд-РБ51
  • -20%
  • -20%
Roам Бенд Корен' Тотин'andам Бенд-РБ51

Roам Бенд Корен' Тотин'andам Бенд-РБ51

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Корен' Тотин'andам Бенд музичките можности се бесконечни со овој обемен избор на инструменти! Забава за една или група. Овој сет овозможува интересно истражување на звукот и широк спектар на можности за игра. Вклучува : Мараки, Свирче За Лизгање, Песочни Блокови, Тамбура, Кластерски Ѕвона, Тонски Блок, Казу, Стапчиња За Rам, Триаголник, Рекордер, Брошура"Игри со Insам Инструменти" и Торба за Складирање. Ова е бенд сет кој сигурно ќе ве задоволи! Забавна комбинација на инструменти кои вклучуваат рекордер, ѕвезда тамбура, мараки, слајд свирче, казу, триаголник и тон блок плус повеќе! 16 парчиња во сите! Сетот доаѓа и со практична торба за носење и книга со ресурси, "Авантури со Звук". Овој сет е исклучителна вредност и ви добива доволно инструменти за сите да свират заедно одеднаш! Само изнесете го на вашиот следен час или игралиште и видете каква забава започнува! Возраст 3 и повеќе.

Главните својства

Избор на купувачот

Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршен

Стол, Водоотпорен, Перница, Замена На Седиштето СТАТУА НА ОТВОРЕНО : градинарските статуи изгледаат одл�

Девојки Хеланки Мали Девојчиња Панталони Еластични Еднобојни Хеланки Панталони Црна, Лматеријал : Паму

Собирање Магацин Јасна Пластична Школка Пакет / Контејнер За Складирање, 5.19 "H x 2.19" W x 2.38 " D, Пакет од 25 се�

Употребата на сигурни материјали, не мора да се грижите за каква било употреба Режимот на светло светло

Големина На табела : Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37 "Половина

Вкупна Тежина На Производот : 130 ФУНТИ Долен кревет : 7 Висококвалитетното дрво и силната, издржлива рамк�

Прославете ги богатите традиции На Масонското Братство со овој совршен подарок за мажот во вашиот живо�

ХИПЕРМАКС АТВ УА стои на рамениците на гигантите по тоа што неговиот развој започнува со најпродаванат�

Aisin моќ прозорец регулатор собранието изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и из

Боемски Оган Опал Ѓердан За Жени Сребрена Боја Сина Бела Зелена Со Големи Приврзоци Од Желкаситем id : Fk011

Опис : 1 Изработен од пс материјал, нетоксичен, издржлив.2 Здрави и еколошки материјали, посигурни и повни

Ткаенини со висок растегнување, ефикасно соработуваат според потребите, физичките вежби / тренинзите з�

Оваа прекрасна Уметност На Платно Пристаниште И Мост е отпечатена со користење на најквалитетно мастил

Please wait...