0
clear
  • Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими Од Портокалово Злато, 2 '3'
  • -20%
  • -20%
Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими Од Портокалово Злато, 2 '3'

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими Од Портокалово Злато, 2 '3'

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими Од Портокалово Злато, 2 'х 3'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Главните својства

Избор на купувачот

Ве молиме дозволете 12 см се разликуваат поради рачно мерење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење �

Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го п

Овие чорапи СЕ 3д печатени со прекрасни дезени за да ги направат вашите чорапи уникатни и различни.Хигие

Ом Јакна Женска Лесна Јакна Женски Јакни Лесна Џемпер Јакна Женски Патент Руно Женски Руно Јакна Дебела

Чувајте го вашиот електричен шпорет чист со овие Тави Дизајнирани да се вклопат под горилникот на елект

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

Џенифер Ригсби претставува прекрасно Уметничко Парче Од 19х24 Црно Модерно Дрво Врамено Во Дрво, со насло

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

Убава буква црните Ткаени нараквици се за соодветни облеки за танцување на стомакот Сребрената наракви

Please wait...