0
clear
  • Дизајн Елемент Милано 30 Суета За Бања Со Еден Мијалник Со Мермер И Мијалник Карара, Сина
  • -20%
  • -20%
Дизајн Елемент Милано 30 Суета За Бања Со Еден Мијалник Со Мермер И Мијалник Карара, Сина

Дизајн Елемент Милано 30 Суета За Бања Со Еден Мијалник Со Мермер И Мијалник Карара, Сина

DEN 10333.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Комбинирајќи класични привлечности со модерни карактеристики, елегантната колекција На Суета Милано По Дизајн Елемент веднаш ќе ја трансформира вашата бања во уметничко дело. Сите кабинети За суета Во Милано се изградени од цврсто тврдо дрво од бреза и во комбинација со 1-инчен дебел беспрекорен мермер Од бел Мермер Карара И заден удар од Италија кои се исечени од една плоча. Меките врати и фиоки за затворање обезбедуваат непречено и тивко работење, додека хардверот со четкан готов метал обезбедува совршен завршен допир. Други фини детали вклучуваат бели порцелански мијалници со прелевање, конструкција на фиоки за спојување на гулаб, дупки за претходно дупчење за да се сместат широко распространети славини од 8 инчи, а повеќеслојната завршна боја на ормарите обезбедува убавина и издржливост во годините што доаѓаат. Повеќеслојна боја заврши суета кабинети конструирани од цврсти бреза тврдо дрво. 3/4 " дебела беспрекорна мермерна плоча карара со претходно дупчени дупки за сместување на славини со широко ширење од 8 инчи. 1 мека фиока за затворање и 1 скриена фиока во внатрешноста на кабинетот. Меки блиски врати со скриени прилагодливи шарки, Метален хардвер во четкана месинг завршница. Порцелан поткопување мијалник со прелевање вклучени. Вклучен е соодветен заден прскање (огледало, славина и одвод не се вклучени).

Главните својства

Избор на купувачот

Практична летна сандала, нола по лесна улица ќе биде вашиот стил на одење што ќе го носите повторно и пов

Завртките за Навртки На Тркалата на Дорман се дизајнирани и конструирани според строгите стандарди за �

Поттикнете ги вештините за следење на очите и перцепција на звукот со Оваа Унисекс Џунгла 123 Музички Моб

Сјајната Црна БОЈА TIS 538 MB Со Машинско Тркало за Лице е тркало 20x12 со шема на завртки 8x170 и44mm поместување Д�

Уметник : Лоис Брајансубјект : Флорална и ботаничка стил : Современа трговска марка ликовна уметност „Б�

Само што пристигнале! Оваа машка ватирана јакна од кошула од Georgeорџ ќе биде вашата нова облека за надвор

Стандардна Турнеја Цела Сезона Nexen N 'Priz ah5 има четири широки надолжни жлебови кои ги подобруваат перфор�

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Започнете непречено со животот со џокејски слабеење кратко Контролниот панел од 360 стомаци нуди удобно

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди Печатиме со висококвалитетни мастила �

Please wait...