0
clear
  • Стрела Голи Еко-Напред RPET Deli Контејнер Капаци, 8oz, Јасно, 50 Пакет, Картон
  • -20%
  • -20%
Стрела Голи Еко-Напред RPET Deli Контејнер Капаци, 8oz, Јасно, 50 Пакет, Картон

Стрела Голи Еко-Напред RPET Deli Контејнер Капаци, 8oz, Јасно, 50 Пакет, Картон

DEN 836.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Голи Еко-Напред Rpet Deli Контејнер lidspremium капаци се . Тип На Контејнер за храна : Извршување; Материјал(И) : Полиетилен Терефталат; Капацитет (Волумен) : 8 мл; Боја(И) : Јасно.Соло? Голи Еко-Напред Rpet Deli Контејнерски Капаци, 8oz, Јасно, 50/Пакет, 10 Пакувања/Картон Глобален Тип На Производ : Контејнери За Храна-Капак За Носење, Пластика Тип На Контејнер За Храна : Извршување-Рециклирана Содржина На Потрошувачите Проценти : 20% Посебни Карактеристики : Вдлабнат Лидматеријал(и) : Полиетилен Терефталатеколор(и) : Јасни Стандарди за Усогласеност : FDA Компатибилен Вкупен Рециклиран Процент На Содржина : 20% капацитет (волумен) : 8 Озпре-Процент На Рециклирана Содржина На Потрошувачите : 0% Дизајниран За Голи Контејнери За Дели Со Еко-Напред. Предвремени-тесни дизајн. Разновиден за различни апликации за храна. Може да се користи за топли или ладни апликации.

Главните својства

Избор на купувачот

Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, вратот на екипажот и дизајнот на блокови во боја, меки на до�

Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го п

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими Од Портокалово Злато, 2 'х 3'...

Оваа прекрасно дизајнирана налепница го прикажува Знамето На Гордоста На Виножитото со фиренца со пома

Еден Нов Резервен Ремен За Серво Управување Што Одговара На Моделите Оливер 1550( Лп), 1555 (Лп), 1650 (Дизел), 1655

Ом Јакна Женска Лесна Јакна Женски Јакни Лесна Џемпер Јакна Женски Патент Руно Женски Руно Јакна Дебела

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 60см / 23,62" Половината : 60см / 23,62" Врвови Должина : 38см / 14,

Подесени примарни цевки со должина за улични перформанси Мала тежина и цврсти цевки со 16 мерачи., Колект

Големина : С Половината : 62см / 24.41" Колк : 98см / 38.58" Бутот : 51см / 20.08" Должина : 97см / 38.19" Големина : М Половинат

Машки Памучен Секојдневен Капут Без Ракави Зимски Штанд Јака Цврст Елеккарактеристики : Полиестер, мал�

100% Памук : овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека...

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Пол : Женски.должина : NOPlatform Висина : 1cm / 0.5 СМ / 10" НОГА ШИРОК : Т9, 510СМ / 3.Пол : Жени Горен Материјал : Ве Молим

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прил�

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурн

Завршница обложена со прав за долготраен стил Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т6061, секо

Куќа Фенвеј 25х32 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов Ви Поса

Паричник Случај За Google Pixel 7, Pu Кожа Флип Капак Магнетни Затворање Картичка Држач Kickstand Капак...

Schrader 20034 Tpms Сензор одговара Mitsubishi (1пакет) schrader замена сензори се сензор ЗА замена НА ОЕ, и се произведени

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

Женски Есенски Метал Копче Еднобоен Кружен Врат Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Облечен Женски Дукс

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашиот 1парче предв

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултр�

Убава буква црните Ткаени нараквици се за соодветни облеки за танцување на стомакот Сребрената наракви

Тропска тема : шарена хартија за ткиво саќе папагал, овие можат да бидат обесени на таванот, гранките на �

А Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Б...

Please wait...