0
clear
  • Отстранувач На Влакна Од магла Форма На Мачка Џемпер За Бричење На Полнење Електрична Облека Тример За Пената Алатка За Облека
  • -20%
  • -20%
Отстранувач На Влакна Од магла Форма На Мачка Џемпер За Бричење На Полнење Електрична Облека Тример За Пената Алатка За Облека

Отстранувач На Влакна Од магла Форма На Мачка Џемпер За Бричење На Полнење Електрична Облека Тример За Пената Алатка За Облека

DEN 271.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : со дизајнот на обликот на мачката, тој е симпатичен и лесен, можете лесно да го носите.Креативниот дизајн брзо и безбедно ги отстранува апчињата, влакната и замаглувањето од облеката, завесите, теписите и многу повеќе.Изработен од висококвалитетен материјал, тој е издржлив, лесен за употреба и чист.Големината на отстранувачот на влакна 10, 5х8, 3х8, 3см.Одлично за чистење на облеката, постелнината, мебелот и тапацирот за автомобили.Име на ставка : Отстранувач На Влакненца Материјал : Снабдување Со Апспер : Usboperations : 70 min Charging Време : 70 минриран Напон : DC 5 VRated Струја : 0.6 Абатерија Капацитет : 500m Ah Size : 10.5cmx8.3cmx8.3cm/4.13inx3.27nx3.27ninnotes : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку различно Од Сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 X Отстранувач На Влакненца1 X USB Кабел ЗА Полнење1 X Упатство За Употреба Ако производот има какви било проблеми со квалитетот,слободно контактирајте не,ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Со дизајнот на обликот на мачката, тој е симпатичен и лесен, можете лесно да го носите. Креативниот дизајн брзо и безбедно ги отстранува апчињата, влакната и замаглувањето од облеката, завесите, теписите и многу повеќе. Изработен од висококвалитетен материјал, тој е издржлив, лесен за употреба и чист. Големината на отстранувачот на влакна 10, 5х8, 3х8, 3см. Одлично за чистење на облеката, постелнината, мебелот и тапацирот за автомобили.

Главните својства

Избор на купувачот

Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење : Одговара на големината на стилот : Секојдневен, ве Молим

Овие Трендови Меѓународната Дк Лига На Супер МиленичињаПартнери Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Пол : Женски Информации за производот : .Летен Женски Резервоар Блузи У Вратот Обични Течни Кошули Без Ра

94" Должина : 67см / 26 : Голем САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см / 40.ГАРАНЦИЈА ЗА УСЛУГИ ние

56 " Ракав : 52см / 20.16 "Должина : 68см / 26 : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см / 37.46 "Должина : 72см /

Функција : 1 Шрапнелот во форма на лак и лак е дизајниран со доволно еластичност и лесно може да се притис

Земете го Овој 7 ММ Engер Сече Моисанит Пасијанс Ангажман Прстен за вашата дама и да ја направат денот пов�

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови ПајакДевојкаПајакДевојка #68 Ѕидниот Постер е дизајниран со

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Надворешна Употреба 2 Отпорен На Вода 3 Редење 4 Собрани 5 Тежина Капацитет (фунти) : 220...

табелата со генерички големини не е нашата големина Ако пакетот е изгубен, ние ќе ви испратиме нов пакет

ПРИЛИКИ : Нашите кошули се совршени за секојдневни прилики, како што се одмори на плажа, забави, излети, а

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Блуза Со Еднобојна Боја, Обичен Т�

Бебешки Кревет, Преклопливо Цветно Печатено Бебешко Креветче со Перница Опис : висококвалитетен матери

Фалсификуваниот Џони Зглоб на рокјок за фабрикатори и градители на системи за суспензија нуди 30 степен�

Посакајте семејство и пријатели многу среќен роденден и одлична година напред со празнична роденденск�

Достапна е опрема за други машини Прелистајте ги нашите комплети за тркала и гуми за Utв и Атв.Кога ќе ку�

Шахија Зелените Маслинки се совршено кисела во вода, сол, оцет и масло Тие се едноставни, но сепак вкусни

Баба ми Ме Сака Маица За Мали деца, со слатко маче и цвеќиња Прави симпатичен подарок за туш за бебиња за

Забелешка : Не, висат Или Линија Сува Кленки Жени Закачени Кошули.Женските Кошули Врвови Е Симпатична.Но

Изработени од висококвалитетна ткаенина.Само Знамето, Без Бандера.Се одликува со ракав на врвот за вмет

Супергардз Најквалитетен Заштитник Против Шпионски Екран За Приватност : АнтиМеур, АнтиГребење, АнтиОт

Тоа е големината на оваа ставка.Стил : Модни И секојдневни Панталони, Удобно Слободно Време, Совршено За

Please wait...