0
clear
  • Столпа на Елама Бар со прилагодлива висина и вртење, црна, сет од 2
  • -20%
  • -20%
Столпа на Елама Бар со прилагодлива висина и вртење, црна, сет од 2

Столпа на Елама Бар со прилагодлива висина и вртење, црна, сет од 2

DEN 1490.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Додадете стилски допир на вашата домашна лента или кујнски бројачи со елама 2 парче дијамантски кожен кожен бар столче во црна боја со хромирана база. Овој сет на столчиња е уникатно обликуван за да го формира долниот дел на грбот додека седите. Основата за вртење е совршена за подвижност и прилагодливата висина ви овозможува да ги прилагодите овие столици до која било висина е најудобна и удобна за вашите бројачи на домови. Ниту едно оружје не ви дозволува да ги поставите столиците еден до друг, без да се грижите за недостаток на простор. Овие прилагодливи столчиња се направени од квалитетна метална и факс кожа за силен и долготраен дизајн. Спецификации Сет : 2 бар столици. Материјал : ПУ кожа, метал. Боја : Црна, хром. Дизајн : Дијамант зашиена кожна кожа. Димензии на артикалот : 18,50 "x 19,00" x 33.00 ". Тежина на артикалот : 34,17 фунти . Потребно е склопување. Вклучува две перничиња за столици. Четири парчиња.

Главните својства

Избор на купувачот

Уметник : anоан Портсубјект : Флоралстил : Модерен прободен вид на средниот век Тип : Галеријаобвиткано пл

Современ дизајн од средниот век со компактен отпечаток, оваа црна метална ламба е совршен додаток на ва�

Ултрачистото, антитресено алфа стакло се спротивставува на гребнатини, штитови против отпечатоци од пр

Вашата девојка во движење ќе го сака лесниот стил на влечење на овие панталони со двојни панталони од Wond

Гледано : Подготвениот преголем преголем дел од бесплатното склопување со маскирни отпечатоци и џебови

Тоа е брзо и моќно и ја зголемува ефикасноста на батеријата Овој производ можеби не бил сертифициран пр�

Уметник : etенет ПидуксСубјект : Animals Tyle : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно у

Зачудувачки и карактеристичен, ESTA од Тоскана од Лесна улица е совршен пример за фин италијански дизајн �

Земете ја патеката Ozark Trail од 50 степени со редовна големина за спиење на следната авантура! Торбата за сп�

Бејзбол ракавицата CTZ5000 Sports CTZ5000 серија е дизајнирана со кожа со цело зрна, за да обезбеди оптимиумски пе

Здраво пролет! Слајд во удобни, удобни сандали од време и Тру Овие случајни, лежерни слајдови за жени има

Ниту една граница не ја зема основната Ками за да шири нови височини со мек, ребра плетен стил кој е удоб�

Тема : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уме

Please wait...