0
clear
  • Затемнување Кара Текстура Солидна Апсолутна Нула Затемнување Громет Врвот Прозорец Завеса Панел, Мока Браун, 40х108
  • -20%
  • -20%
Затемнување Кара Текстура Солидна Апсолутна Нула Затемнување Громет Врвот Прозорец Завеса Панел, Мока Браун, 40х108

Затемнување Кара Текстура Солидна Апсолутна Нула Затемнување Громет Врвот Прозорец Завеса Панел, Мока Браун, 40х108

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Најдете совршена комбинација на мода и функција со панел за завеси За затемнување Кара. Овие прекрасни панели нудат апсолутна нула 100% придобивки од затемнување со премиум термичка постава што му дава на овој панел богата рака и обезбедува луксузна драпабилност. Овој панел за затемнување има ткаена текстура ткаенина што го прави совршен за спалната соба, дневната соба или која било просторија во вашиот дом и ви овозможува да уживате во сите придобивки за блокирање на светлината, намалување на бучавата и заштеда на енергија. Секој панел е широк 50 инчи по ваш избор од 63, 84, 95 или 108 инчи. Достапните бои вклучуваат мока кафеава, спа сина, јаглен сива, тен, руменило розова, бело-бела и тексас сина. 1,65-инчни бронзени громови нанесуваат масло се препорачуваат со прачка од 1 инчи за максимално движење. Завеса прачка продаваат одделно. 100% Полиестер, необложен панел. Машина за перење. Продадени како еден панел . Завеса прачка продаваат одделно . Се препорачува со прачка од 1 инчи за максимално движење . Лесна нега, машина за перење . 100% Полиестер . Произведено Во Кина.

Главните својства

Избор на купувачот

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Спецификација : Ткаенина : Изработена од висококвалитетна лесна винилна ткаенина Занает за печатење : 3�

Вашата девојка во движење ќе го сака лесниот стил на влечење на овие панталони со двојни панталони од Wond

Оваа сезонска тема ќе биде вашето херојско парче за да го задржите во вашиот плакар цела година Неговат�

Сите поздрави Ричард Пети! Покажете ја вашата loveубов кон шампионот на акции, Ричард Пети со оваа прекрас

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

Облечете ги вашите wallsидови со уникатни слики како овој графички сликарски принт со наслов „Индиго пол�

Уметник : anоан Портсубјект : Флоралстил : Модерен прободен вид на средниот век Тип : Галеријаобвиткано пл

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Туш врата со полици Ove Decors бесконечни 64 13 / 16 in Tampa Framightless Hinge Thourse Door Set има фиксен систем за шарки на панело

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Војникот Спортски обичај 7312 уста првично беше дизајниран за воени борби на кои им беше потребна суперио

СолМекс 15 мл овални конзервирани сардини со домат секогаш се диви фатени и спакувани веднаш по фаќање з�

Овој Тим Апсолутен Дуксер Со Целосен Патент Од Антигва брзо ќе стане ваша Опрема За одење Во Синсинати Р

Please wait...