0
clear
  • Натопи Боја Бритон Преоптоварен Геометриски Волна Тркач Килим, Зелена Слонова Коска Сива, 2 '3 10'
  • -20%
  • -20%
Натопи Боја Бритон Преоптоварен Геометриски Волна Тркач Килим, Зелена Слонова Коска Сива, 2 '3 10'

Натопи Боја Бритон Преоптоварен Геометриски Волна Тркач Килим, Зелена Слонова Коска Сива, 2 '3 10'

DEN 551.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Рака тафтувана Во Индија .Натопи Боја Тепих Колекцијакварел Килим Уметништво Во Акварел и бујни текстури стануваат моден декор во впечатливата област килими пронајдени во Колекцијата На Бои За Натопи. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Класичните мотиви, преплавени со живописни дво-обоени бои, се оживуваат со органска енергија совршено прилагодена на денешните преференции за декор на колковите во секој килим во оваа возвишена колекција. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени . Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови . Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Направени со користење на 100% чиста премиум волна во мек, луксузен куп, натопи боја акварел килими донесе прскање на боја и карактеристичен израз на домашен декор. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Висина на купот : 0,25 инчи. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно . Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.

Главните својства

Избор на купувачот

?Сетот за рождество 13 во затворен простор е изработен од материјал од смола, рачно изработен и извонредн

Ткаенината за брзо сушење може да се одржува удобна во текот на целиот ден Ребрестата ткаенина што се ко

Економична опција која ги исполнува или надминува спецификациите НА ОЕ Mevotech GEV236 Управување Вратоврска

Четири Сезони А / Ц Црево За Вшмукување На Ладилно Средство П / Н : 56415 Заграда? : В / О Заграда Тип На Компо�

Елеганцијата започнува со оваа прекрасна геометриска декоративна перница Предната ткаенина на оваа пе

Надеж Колаж 1 Печатење На Постер Од Маркус Прајм (36 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канц�

Достапна е опрема за други машини Прелистајте ги нашите комплети за тркала и гуми за Utв и Атв.Кога ќе ку�

Дополнителни Слушалки само За инфрацрвен стерео ТВ асистиран систем за слушање Мора да има базна едини�

Внимание : рачно перење или машинско перење во ладна вода, закачете суво, пеглајте на ниска температура,

CSF a / c кондензаторот изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка Ние произ�

Изберете Коцка со оваа градежна фигура На Покмон! Изградете ја моќта што е внатре! Патот да станете Трен�

Монетите На Надекс Валани Монети Организатор За Складирање На Монети Поставени Со Гребени за Лабави Мо�

Интерпункција Бинго е брза и преполна со занитвам содржина за да ги задржи учениците заинтересирани и п

Машки Костум Јакна 2 Парче Костум Бизнис Свадба Партија Јакна Елек И Панталони Палта Сезона : Пролет, Aut П

RMSWT10 ви дава можност да ги монтирате вашите sonicwall десктоп апарати во решетка 19" Решетката е прилагодена с

Денот на вљубените нараквица празна плетенка во форма на срце црвено јаже двојка нараквица љубов споју�

Пол : Женски Информации за производот : .Летен Женски Резервоар Блузи У Вратот Обични Течни Кошули Без Ра

Овој Тренд Меѓународен Никелодеон Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Соберете Ѕид Постер е дизајниран со �

S 'well s' toakeway Tumbler 24oz патување / тамблери од нерѓосувачки челик имаат двослојна конструкција изолирана со

94" Должина : 67см / 26 : Голем САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см / 40.ГАРАНЦИЈА ЗА УСЛУГИ ние

Четири Сезони КЛИМАТИЗАЦИЈА Вентилатор Мотор Тркало П / Н : 35610 Количина Продадени : Продадени Поединечн�

Повод : Маици За Девојки одлични за секојдневно носење, училиште, излегување, спорт, забава, работа,вокац

Линк за Стабилизатор на суспензија Врската За Стабилизатор На Суспензија Се Вклопува Изберете : 20052006 ДО

Некогаш, моравте да живеете во шумата со џуџиња за да ја почувствувате таа викендица со приказни Колекц�

Оклахома Ленд раш 1893 Номестед Барателите Брзаат Во Чироки Стрип Оклахома Територија на 16 септември 1893 Н

Големина : 5,9 см / 2,3 инчен дијаметаркласификација : Магнет, Копче, Додатоцикарактеристика : дизајн поддр

Џејмс Тисо претставува прекрасно 15х16 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов "Ефрамит

Please wait...