0
clear
  • Link2Home LUMEN LED Надворешен Сензор За Сончево Движење Безбедносно Светло Со Технологија На Фотоелементи Во Црна Боја
  • -20%
  • -20%
Link2Home LUMEN LED Надворешен Сензор За Сончево Движење Безбедносно Светло Со Технологија На Фотоелементи Во Црна Боја

Link2Home LUMEN LED Надворешен Сензор За Сончево Движење Безбедносно Светло Со Технологија На Фотоелементи Во Црна Боја

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Link2 Home 900 LUMEN LED Надворешен Сензор За Сончево Движење Безбедносно Светло со Технологија На Фотоелементи Во Црна Боја е идеално решение за обезбедување моментална безбедност и осветлување за темните области околу вашиот дом. Погодно инсталирајте го панелот на директна сончева светлина и одделно монтирајте ЈА главата НА ЛЕД светлината по ваш вкус на насочени темни области-брза, лесна и чиста самодоверба! За ваша безбедност и безбедност, светло бело светло автоматски се осветлува кога ќе се открие движење. Времетраењето на осветлувањето може да се прилагоди според вашите потреби, помеѓу 3 секунди до 7 минути. Технологијата на фотоелементи ви овозможува максимално да ја искористите светлината со тоа што ќе ја конфигурирате да работи или во темница или во текот на дневните часови, одлично за таргетирање на засенчени области, со едноставно поставување. Долготрајна соларна батерија на полнење. Идеален за гаражи, шупи, патеки, дворови, палуби, тремови, скали, врати и многу повеќе! *900 лумен сензори ЗА движење ПРЕДВОДЕНИ од светла рефлектор *Лесна самостојна безжична инсталација. Сончево напојување *Поставување функција За Дневна и/Или Ноќна употреба.

Главните својства

Избор на купувачот

①Материјал Е Направен Од Плетење, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа.62" ракав :

Дизајни : Истегнување,лабаво вклопување, Секојдневна блуза, маичка со кратки ракави, врвови на вратот на

Овие удобни хеланки за породилно од облека од 24 суштества имаат еластична лента за половината и мека ко�

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

Ом Јакна Женска Лесна Јакна Женски Јакни Лесна Џемпер Јакна Женски Патент Руно Женски Руно Јакна Дебела

Современ дизајн од средниот век со компактен отпечаток, оваа црна метална ламба е совршен додаток на ва�

Одлична вредност белата пченка тортили се разноврсни, богати со вкус и совршен додаток на вашата вечера

✤ Ширина : 42 и 52 Инчи Ткаенината е широко користена во текстилната и облеката за дизајнирање Женски Фуст

Овој Тим Апсолутен Дуксер Со Целосен Патент Од Антигва брзо ќе стане ваша Опрема За одење Во Синсинати Р

Оваа сезонска тема ќе биде вашето херојско парче за да го задржите во вашиот плакар цела година Неговат�

Цитат За соба За перење Отстранлива Налепница За Налепници За Ѕидови Винил Уметност Домашен Декор Спец�

Мултислојни подлошки за сопирачките за сопирање без бучава Процес на желба за да се елиминира периодот

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Чувајте Топло : Дебела целосна кадифен поставата, ви даде удобно искуство, нека оваа зима веќе не е ладна

9х10 инчи Игри На Глувчето, Канцеларија Глувчето Крпа покрие врвот и гумена основа Издржливиот капак од т

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

Бесплатното склопување на екипажот Хенли во мека мешавина од памук обезбедува удобност од еден вид со и

Ахгли Компанија Шарена Надворешна Правоаголна Киселина Зелена Лумбална Перница За Фрлање, 13 инчи на 19 и

Закачете се да се исуши.Ако сакате повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Пролет Трен

Уметник : etенет ПидуксСубјект : Animals Tyle : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно у

СолМекс 15 мл овални конзервирани сардини со домат секогаш се диви фатени и спакувани веднаш по фаќање з�

Име на производ : Симпатична Крпа Во Позадина Висечка Крпа Декорација Ѕид Студентски Дом Изнајмување Ку

Од 2013 г Неговите рецепти содржат само етички извори протеини и локално одгледувано, неГМО овошје и зеле�

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

Bootенски стоп чизми го комбинира стилот на модерна модна бута со сензибилитет на водоотпорна конструкци

Веднаш проширете ја гардеробата на вашата малечка со оваа облека за девојчиња за девојчиња и облека за �

Please wait...