0
clear
  • Златен Вртеж Продолжете Го Ротационото Седиште За Автомобил се-Во-Едно со Безбедно Сензори
  • -20%
  • -20%
Златен Вртеж Продолжете Го Ротационото Седиште За Автомобил се-Во-Едно со Безбедно Сензори

Златен Вртеж Продолжете Го Ротационото Седиште За Автомобил се-Во-Едно со Безбедно Сензори

DEN 3152.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Барате безбедно седиште за автомобил - а изборот на паметно седиште за автомобил е поврзано седиште за автомобил. Најдоброто вртливо седиште за автомобил е она што трае! Продолжувањето На Револвот360 е единственото седиште за автомобил што некогаш ќе ви треба, расте со вашето дете со 3 режими кои се прилагодуваат на секоја фаза : свртено наназад (4 до 50 фунти), свртено напред (22 до 65 фунти) и засилувач (40 до 120 фунти). Приклучи се на револуцијата! Во Евенфло, одиме над и подалеку од владините стандарди за да создадеме седишта за автомобили кои се безбедни. ПОВРЗЕТЕ СЕ со ВАШЕТО ДЕТЕ СО СЕНЗОРИ безбедно : Обезбедува предупредувања во реално време за четири потенцијално небезбедни услови од седиштето на вашето дете-неочекувано откопчување на градите, премногу топла или премногу студена температура, дете без надзор и дете кое седи предолго. Експертите за безбедност на децата велат дека колку подолго вашето дете останува свртено наназад, толку подобро И Се Протега Револвот360 е тука за да помогне во мирот на умот наоколу. Ги задоволуваме потребите на новите генерации родители фокусирајќи се на она за што навистина се грижат : врвна безбедност, паметен дизајн и технологија и удобни карактеристики што им помагаат да уживаат во патувањето на родителството. Спин-оф На Револвот360, најпродаваното ротирачко седиште Во Америка, Rovve360 Extend нуди ротација од една рака, 360° што го олеснува внесувањето и излегувањето на вашето дете од автомобилот. ЗАШТИТЕТЕ СО ПРОДОЛЖЕНА УПОТРЕБА СВРТЕНА НАНАЗАД : Ви Овозможува да го држите вашето дете подолго свртено наназад како што препорачаа експертите за безбедност на децата — до 50 килограми. Но, ротирачкото седиште за автомобил од 360° е само почеток. Evenflo Gold Revolve360 Extend ќе ви помогне да го олесните умот кога станува збор за безбедноста на детските седишта, со Сензори Безбедни за да ве поврзат со вашето малечко од задното седиште.

Главните својства

Избор на купувачот

Сензорот ЗА Брзина НА ТРКАЛАТА ABS ABS се дизајнирани и тестирани за да ги исполнат спецификациите ЗА OE за �

И пристојна дебелина гарантира дека тоа нема да се види преку.***** Нова Табела Со Големини **** * Големина...

Зебрата На машкиот Бурчел Покажува Приказ На Флемен За Да Ги Почувствува Женките, Печатењето Во Кенија �

Данхуи Наи претставува зачудувачки 24х17 црно украсено дрво, врамено со двојно матично wallидно парче, со н�

Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа укр�

94" Рамо : 46cm / 18.77" Грб Должина : 74cm / 29.74" Bottoms Должина : 111cm / 43.46" Половината : 100cm / 39.58" Половината : 80см / 31.80" Грб

Портафилтерот за кафе може совршено да работи со машина за кафе, тоа е професионална опрема за екстракц�

Добијте поголема покриеност и безбедност со Комплетот За Продолжување На Petz Primetime Таа работи како самос

[Висококвалитетен Материјал] 5 Комплети За Вежбање За Жени Е Изработен од 90% Полиестер + 10% Спандекс, Мек, �

1 парчиња табела за панталони : Големина : S Waist : 6678 CM / 25.9830.71 '' : 90100cm / 35.4339.37 '' Должина : 104cm / 40.94''Size : M weist : 7082c

Што оди заедно со прекрасен капут направен од 101 Далматинец? Зошто, одлична црнобела перика! Оваа Перика

Топката® Замрзнувач Тегли погодно магацинот за ефикасно складирање и подобрена организација за време �

*Вклучува кола за дупликатор, променети кривини на однапред на палење и зголемени RPM Redline *Подобрете ги в�

Материјал : Polyesterseason : Winteroccasion : Casual, Daily Gender : Women Style : Casual, Mashion Pattern Type : Print Collar : Hooded Sleeve Должина : Долг ракав

Please wait...