0
clear
  • Табела За Обука на Училиштето принто Со Панел За Скромност Назад, 48W 30D
  • -20%
  • -20%
Табела За Обука на Училиштето принто Со Панел За Скромност Назад, 48W 30D

Табела За Обука на Училиштето принто Со Панел За Скромност Назад, 48W 30D

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Масите За Обука Pronto® Од marvel® се идеални за создавање приватен простор во канцеларијата, училишните училници, центрите за обука и библиотеките. Овие работни маси се погодни за индивидуална употреба или може да се групираат заедно за средини за заедничко учење. Овие маси во училницата имаат челичен панел за скромност. Челичните нозе и панелот се завршени со боја на палто отпорна на гребење, еколошка боја на кит во прав. Прилагодливите лизгалки овозможуваат стабилна работна површина. Издржливиот меламински врв е отпорен на гребење и мар со атрактивен дабов изглед. Карактеристики меламин ламинат врвот. Вертикален пристап за управување со жица во двете нозе. А. Тип На Производ : Табела За Обука. Форма : Правоаголник. Скромност Панел Вклучени : Да. Модуларен : Да. Кабелски Менаџмент : Да. Еко-Пријателски : Да. Врвен Материјал : Меламин. Димензии Големина 29 "H x 36" W x 24 "D Вкупна Висина-Врвот До Дното : 29". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 24". Големина 29 "H x 36" W x 30 "D Целокупната Ширина-Страна На Страна : 36". Големина 29 "H x 42" W x 30 "D Целокупната Ширина-Страна На Страна : 42". Големина 29 "H x 48" W x 30 "D Целокупната Ширина-Страна На Страна : 48". Големина 29 "H x 60" W x 24"D Вкупна Ширина - Од Страна На Страна : 60". Големина 29 "H x 72" W x 30 "D Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 30".

Главните својства

Избор на купувачот

Најдобар Подарок : може да биде одличен подарок за вашите пријатели и за себе.82" рамо : 52cm / 20.Информации з�

1.Изработени од компјутерски материјал со текстура на јаглеродни влакна, нудат добар стисок и удобен до�

Лесно може да одговара на фармерки, секојдневни панталони, здолништа, високи потпетици или чизми во цел�

Дизајнер Стерлинг Сребрена Цз 2 Парче Свадба Сет Прстен Направен Во КинаНакит Од Слатки Креации На Граш�

Груби масажи со четки за да помогнат во пилинг, фината четка продира во порите за да ги исчисти црните то

Одбележете го првиот Божиќ На вашиот Внук или внука со нашата симпатична Поларна Мечка Мојата Мема Ме С�

Бонус влезови за вкупно перформанси.М4 е триканален миксер за маса дизајниран за секој ДИЏЕЈ на кој му е

5, САД 11 (Следете ја табелата со големини до изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Ткаење На М�

Пол : Жени Материјал : Полиестер Стил : Слатка, спорт Погоден за сите прилики што ги сакате...

✿€Завеса Сет од 2 панели q : 2 панели по пакет, секој панел мери 21" ширина x 63"должина, вкупната големина е 42

Хидрауличниот цемент со одличен квалитет што ви го донесе Дап може да се користи на влажни и суви површи

Полнач сигма СД14Замена За Полначи За Дигитални Фотоапарати Сигма БП21 (100240В)ве Молиме запомнете : Ова е п�

Описr r Бравите се со материјали за намалување на вибрациите, но чувајте го претходно вчитувањето за зае�

Строги стандарди за контрола на квалитетот за градење и тестирање.Компатибилен со следниве возила : За M

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Тип : Женски Кариран Фустан Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Ракав Мини Фустан Лабав

Стерлинг Сребрен Прстен Тип На Производ : Накит Накит Тип : Прстени Тип На Прстен : Мода Материјал : Основ�

Please wait...