0
clear
  • Каталем Нова Женска Висока Пета Дебела Пета Лак Свила Ретро Самовила Сандали сребро 41
  • -20%
  • -20%
Каталем Нова Женска Висока Пета Дебела Пета Лак Свила Ретро Самовила Сандали сребро 41

Каталем Нова Женска Висока Пета Дебела Пета Лак Свила Ретро Самовила Сандали сребро 41

DEN 479.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : . Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : Крпа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен, Елегантен. Стил На Пети : Отворен Прст. Висок Стил На Пета : Висока Пета. Тип На Затворање : Ремен За Тока. Чевли Пета Висока : 10,5 см/4,13". Висина на платформата : 1см/0.40". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Женски сандали за bunionssize табела : . Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3" Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24м/9,5" Големина : 39 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7" ГОЛЕМИНА : 40 сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 6 еу : 39 Јп : 25,0 см цн : 250 должина на Стапалото : 25 СМ/9,8" ГОЛЕМИНА : 41 сад : 8,5 велика БРИТАНИЈА : 6,5 еу : 40 јп : 25,5 см цн : 255 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10" ГОЛЕМИНА : 42 сад : 9 велика британија : 7 еу : 41 јп : 26,0 СМ ЦН : 260 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26см/10,2" практичен Материјал,Удобен И мек,го намалува стресот на зглобовите,зајакнува И тонизира,го подобрува ДРЖЕЊЕТО НА ТЕЛОТО. Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување!.

Главните својства

Избор на купувачот

Комбинирајќи класични привлечности со модерни карактеристики, елегантната колекција На Суета Милано П

Хадсон бебе боди и панталони сет е совршен лесно координирање облека! Нашата облека е изработена од 100% с

Уметник : Лиза Ревизија Предмет : Флоралстил : Куќа / Тип На Производ : ГалеријаЗавиткана Платнена Уметно�

Сахахуан Поправката На Косата Преку Ноќ е еден од најдобрите производи за оштетена коса што треба да ги

Крем за очи дизајниран да ја намали појавата на подпухналост, фини линии и кругови околу пределот околу

Каблите за пренос ја поврзуваат рачката / менувачот на менувачот со поврзувањето на менувачот Старите к

Трип Лајт е 7 стапки кабелот за лепенка од црна категорија 5e (Cat5e) има 2 машки конектори без пречки RJ45 со ин

Двајца од најмоќните Зорди наоколу, мегазорд и Змејонзорд, сега се Винимати од 4 инчи винилни фигури за в

Без пот Jerseyерси џогери од атлетски дела ја градат вашата игра за атлетизирање лесно, бидејќи стилот и уд

Можеби затоа што нашите корени се во трки, знаеме дека колку и да сте брзи денес, сепак можете да одите по

Колекцијата на Дом на Авалон, Логан, е за создавање луксузна удобност со употреба на бои со висок контра�

Нашиот Двоен Сув Резервоар За Тркачи се чувствува лесен, но работи напорно за да ве одржува поладни и по�

Создадете етикети за вашиот бренд, училиште, работа и многу повеќе СО белата боја ЦЕ545 на сината лента за

Овој врв за пилинг За Печатење Scrubstar има забавен дизајн на замрзнати задоволства и срца Стајлингот вклу�

Хит Поимот очила оптичката колекција нуди стилски популарни дизајни направени од висококвалитетни мат

Продаден Поединечно Овој Производ Е Дизајниран И Изработен Од Томкинс Со Класичниот Изглед, Вистински�

DS18 обезбедува софистицирани, прогресивни и трендовски производи што луѓето ги бараат и сакаат Помислет

Please wait...