0
clear
  • Дорман 740 - Регулатор На Страничниот Прозорец На Совозачот за Специфични Модели На Хјундаи Одговара На Хјундаи Елантра
  • -20%
  • -20%
Дорман 740 - Регулатор На Страничниот Прозорец На Совозачот за Специфични Модели На Хјундаи Одговара На Хјундаи Елантра

Дорман 740 - Регулатор На Страничниот Прозорец На Совозачот за Специфични Модели На Хјундаи Одговара На Хјундаи Елантра

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој регулатор на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за да одговара на точното вклопување, функцијата и перформансите на регулаторот на прозорецот на акциите на одредени години, марки и модели на возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Доверлива замена-инженер и тестиран за да одговара на вклопувањето, функцијата и перформансите на оригиналниот регулатор на прозорецот на одредени возила. Обезбеден квалитет-опширно тестиран со возење велосипед илјадници пати во вистинска врата на возилото за да се обезбеди долг работен век без проблеми. Сигурен дизајн-инженеринг во САД и поддржан од долгата историја на автомобилското искуство на резервните пазари. Лесна инсталација-обратно-инженеринг за да одговара на оригиналната форма и димензии на опремата за да обезбеди директно, беспрекорно вклопување. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Одговара Изберете : 1992-1995 ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Главните својства

Избор на купувачот

Направено со материјал од предиво за да се спротивстави на бледнее.Подобрите домови и градини со предив

Унисекс Чевли За Одење Чизми Први Момчиња Пешаци Мек Снег Топол Памук Чевли За Бебиња За Новороденчиња �

Достапно во повеќе големини Користете ги овие плетенки килими во вашиот дом за дизајнер, стилски и моде�

Детско место за бебиња за бебиња со теми со кратки ракави плетени врвот, дуксер со кратки ракави и кратк�

Со супер реален и симпатичен дизајн кој има симпатична кукла за бебиња, сигурно е да донесе насмевка на �

Добредојдовте во мојата продавница! Печатиме дизајни на облека; маици, дуксери и дуксери Ние работиме с�

Додадете празнично и вкусно расположение на вашата празнична забава, семејно собирање или зимско грицк

Ретро се среќава со трендовски со совршено кул панталони за палење на земјоделски култури Лесно за носе

Ткаенина за проекти стари и нови Berkshire Home Besetta морнарицата може да се користи за реновирање, закрепнувањ�

Крстарење Одред брод сидро Бебе Лигавче Inktastic Крстарење Одред брод сидро Бебе Биб Унисекс Морнарица И Ц�

Прифатете го духот на заедништвото оваа празнична сезона со нашите шармантни комплети за појавување, д�

Please wait...