0
clear
  • Кејп Код Изабела Плетенка Шарени Површина Килим, 6' 6 ' Плоштад, Зелена
  • -20%
  • -20%
Кејп Код Изабела Плетенка Шарени Површина Килим, 6' 6 ' Плоштад, Зелена

Кејп Код Изабела Плетенка Шарени Површина Килим, 6' 6 ' Плоштад, Зелена

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сафавиех Кејп Код Колекција КАП851С Рачно Ткаени Зелени Килими Занает-уметнички стил и боја доаѓа до домашен декор во Колекцијата Кејп Код Килим. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. 80% Јута, 20% Памук. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Достапно во повеќе бои и големини. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Исто така, забележете дека времетраењето може да потрае подолго за потопла клима. Одрекување : производ направен со природни влакна, пред употреба, ве молиме дозволете најмалку 24 часа за воздух. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Висина На Купот : 0. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.

Главните својства

Избор на купувачот

Радувајте се на лесна улица може да биде вашата пумпа за пети на трендот на сезоната Деталите за лак и же

Едноставноста и шармот на овој ѓердан го прави секојдневен фаворит Чокерот има деликатна срцева камења

Сјај со патриотска гордост! Овој забавен комплет има доволно предмети за сјај за секого на вашата забав�

Пар засекогаш млади клинови со кожен кожен материјал и плетенка ткаат низ предниот дел, нуди комбинациј

Најслаткото вонземско милениче на галаксијата додава единствен допир на нејзината облека за спиење со

Џ0533ДБ Од Јосемит Домашниот Декор е прекрасно парче што убаво би се вклопило во секоја бања...

Комбинирајте го класичниот стил на пар фармерки со удобноста на пар хеланки и ги имате овие женски поро�

Овој килим со медалјонски медалјонски дом на Авалон Дом Пенелоп е инспириран од времето што се носи тра�

Спреј за автоматска емајл од 'рѓаолеј обезбедува долготрајна завршница во боја со супериорно задржувањ

Оваа оригинална уметност од цветно дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простор�

Убав додаток на вашата колекција на тексас! Овие фармерки од корсет од без граници се дизајнирани да ја �

Овој кревет во форма на платформа во форма на куќа е опремен со активирана ноќна светлина, што значи дек�

Вашите џогери штотуку добија пријатна надградба Со трендовски силуета и лесен стил на влечење, овие пан

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Рачка За Трепкање На Прекинувачот За Затемнување на фаровите, Мултифункционални Цврсти 20940369 Прекинува�

Изгледа дека на фармерките на вашата девојка им треба малку освежување без грижи! Овие симпатични, Бент

56"XXXL големина : Сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 Биста : 120cm / 47.31" должина : 69cm / 27.28" должина : 70cm / 27.40" Должина

09 " Должина : 90cm / 35.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4 Останете удобни во т

Please wait...