0
clear
  • Крипјери Жични Слушалки Интелигентно Намалување На Бучавата Стерео Опкружувачки Лаптоп Компјутерски Слушалки Аудио Додатоци
  • -20%
  • -20%
Крипјери Жични Слушалки Интелигентно Намалување На Бучавата Стерео Опкружувачки Лаптоп Компјутерски Слушалки Аудио Додатоци

Крипјери Жични Слушалки Интелигентно Намалување На Бучавата Стерео Опкружувачки Лаптоп Компјутерски Слушалки Аудио Додатоци

DEN 5759.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Жичените слушалки ви овозможуваат опкружувачки звук и извонредно искуство со игри. Со интелигентно намалување на бучавата, мало одложување и стабилен пренос, може да ви донесе јасен звук.Должината на овој производ е 18,3 см, ширината е 14,3 см, а висината е 4 см.Име на ставка : Жични Слушалкиматеријал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Пвц Карактеристики : Интелигентно Намалување На Бучавата, Удобно За Носење, Diamономски Дизајн Дијаметар На Рог : 40мм Должина : 120цмплуг : 3,5 ммбез разлика Дали Е во Линија Контрола : Дафреквентен Одговор : 20-20кхздали Со Микрофон : Јесусажа : Детали за големината поставена На Главата : Л : 18,3 см/7,2", В : 14,3 См/5,63", Ч : 4см/1,57"(Прибл.Пакетот Вклучува : 1 х Жични Слушалки со ergономски дизајн, оваа жична слушалка може да се носи удобно долго време. Изработен е од висококвалитетни стомачни мускули и пвц материјал.

Главните својства

Избор на купувачот

Повод : женски влечки Погодни За плажа, базен, туш во теретана, на отворено, во затворен простор и секоја �

Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на ав

Карактеристики : 1 ФЕАТУРИ : Обични врвови, без ракави, хеџинг, печатени врвови, цврсти врвови, обични врв�

Womenенски летен костим за капење 3 компјутери, шарен градник за печатење во боја, градник + thong + quarctring каро�

Долги ракави, вратот на екипажот, права полите, повлечете го затворањето, беспрекорен изглед, удобно вкл

"Добредојдовте Во Нашата Продавница Опција за боја : Црна, бела, сива, бургундска, сина, армиска зелена, р�

Големина : L Големина : Голема САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 105см / 41,34 '' ракав : 22см / 8,66 '' Должина :

Парчето на Флорида корени е совршено парче за секој дом на Флорида или како подарок за некој кој е домаш�

Зелен чај кал 100г пори длабоко чистење навлажнувачки глина од црна боја чистење глиненција : состојба : т

Што добивате : 1 компјутер X Womenенски кардиган палто Y2 K врвни врвови на резервоарот лабаво фитинг едно ра�

Спецификации : Чувајте се топло и заштитете ги нозете Солидна боја, лесно да се совпаднат со вашите бага�

Ласкави на повеќето типови на тело Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на ком�

Повод : Овој тренинг за жени поставува активен ромпер подготвен за перформанси, кој работи Romper For Women е со

Погодни за пролет, лето, есен, зима Погодно за сите сезони ✿ Black Strighty фустани панталони за жени црни фуст�

Добредојдовте на вашата нова внука со овие симпатични бебиња Фламинго, мојата грама ме сака во цветен в�

Please wait...