0
clear
  • Waverly Inspirations Chalk боја восок, ултра мат, чист, fl oz
  • -20%
  • -20%
Waverly Inspirations Chalk боја восок, ултра мат, чист, fl oz

Waverly Inspirations Chalk боја восок, ултра мат, чист, fl oz

DEN 162.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Откако ќе ги завршите проектите за акрилни бои со инспирации на Waverly, проверете дали ќе додадете конечна завршница со антички восочен заптивка и заштитен инспирации од Плајд. Формулата со лесна за употреба обезбедува издржлив, финиш за мебел и многу повеќе. За најдобри резултати, користете ја восочната четка Waverly Inspirations. Оптоварување со мала количина восок и користете надолу, кружно движење за да се примени. Бидете сигурни да го работите восокот во пукнатини и детали на проектот. Оставете го восокот да се исуши околу 24 часа, а потоа тампон со мека крпа. Колку повеќе ќе се занимавате, толку е сјаен сјајот. Восочените и прицврстените површини на Вејверли ќе бидат целосно суви за 7 дена. Дотогаш, чувајте ја површината ослободена од влага и тешка употреба за да овозможите доволно време за восокот целосно да се исуши. Боја : Јасна. Големина : 8 fl oz. Се суши на ултра-мат-финиш. Не-токсичен базиран на вода и АП.

Главните својства

Избор на купувачот

1,7 "Севкупно Полнење Отпорен на вода Отпорен на удар Клуч на тастатура CREE XPG2 S3 LED ЛЕД Средно (38 лумени, 4 H т

Суштинскиот фустан со маица од слободното склопување се чувствува исклучително мек и се вклопува во ва�

Wexford Home Runnel XV Premium Framed Print, 30,5 "x 42.5 "Подготвени за виси, црна (сет од 2) Додадете пар убаво врамени апстрактни

Кул спортски стил и целодневен удобност се комбинираат во Skechers работат опуштено вклопување : Flex Advantage Mca

Сандалите на Викторија К во тексас материјал и златен патент што минува низ предниот дел на сандалата с�

Таа ќе ја сака правдата девојки мини мама Jeanан! Овие симпатични фармерки имаат опуштено вклопување и ср�

Додадете го привлечноста во вашиот луксузен декор за ентериер со овој детален килим Овој кралски килим

Толедо електронски не'рѓосувачки челик ќорсокак со ракување, е комбинација на најновата технологија и �

Овој интернационалец Trends International The Appanse Screaming Firehawk Wall Wall Post е дизајниран со високо квалитетни, разнобојн

За fallуби се без граници ултрамеки пантолони од пламен Забавните отпечатоци даваат искра на возбуда на к

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Добредојдовте на авантурата на вашиот иден живот со нашиот машка 8мм кобалт црна и златен тон IP свадбен �

Nightstand FisherPrice е дизајнирана да се координира убаво со сите мебел за креветчиња и расадник Едноставните л�

Направете го Мики Маус дел од плакарот на вашето мало момче со оваа облека за панталони со худи и џогер о

Please wait...