0
clear
  • Надворешно водоотпорно дрво дамка, полутранспарентна, кедар, гал
  • -20%
  • -20%
Надворешно водоотпорно дрво дамка, полутранспарентна, кедар, гал

Надворешно водоотпорно дрво дамка, полутранспарентна, кедар, гал

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Килз водоотпорно ја погодува полутранспарентната завршница на дрво продира во дрво за да испорача целосна заштита од елементите до 6 години на палуби и 8 години на огради и обвивка. Повторете по 1-2 часа. Преку примената на дамката ќе доведе до неуспех на површината, вклучувајќи пилинг и пукање, не заборавајте да ја прочитате CAN внимателно пред да започнете со вашиот проект. Повторете по 1-2 часа. Силиконската, 100 проценти акрилна формула дава одлична заштита од штетните УВ зраци на Сонцето. Дозволува сообраќај на светло стапало по 24-48 часа и целосно излечен по 72 часа. Силиконската, 100 проценти акрилна формула дава одлична заштита од штетните УВ зраци на Сонцето. Дозволува сообраќај на светло стапало по 24-48 часа и целосно излечен по 72 часа. За нови до умерено излажани подлоги од дрво (изложеност од 0-10 години на елементите), овој производ е идеален за правилно подготвени, неискористени надворешни површини како што се : палуби, шини, тресења, ќерачи, обвивка, огради и мебел за внатрешен двор. Преку примената на дамката ќе доведе до неуспех на површината, вклучувајќи пилинг и пукање, не заборавајте да ја прочитате CAN внимателно пред да започнете со вашиот проект. Нанесете потенка втора палто со брзина на ширење од приближно 500-600 квадратни метри по галон. Покриеност се движи од 250-600 квадратни метри по галон. Килц Екстериер водоотпорна дамка од дрво, полутранспарентна, кедар, 1 гал : Килц водоотпорно полутранспарентно дрво навлегува во дрво за да испорача целосна заштита од елементите до 6 години на палуби и 8 години на огради и обвивка. Нанесете потенка втора палто со брзина на ширење од приближно 500-600 квадратни метри по галон. Потребни се две палта за оптимален изглед и издржливост. Покриеност се движи од 250-600 квадратни метри по галон. Потребни се две палта за оптимален изглед и издржливост.

Главните својства

Избор на купувачот

Класични и брилијантни, овие прекрасни обетки од жолто злато од 14 карати ќе додадат малку сјај на вашиот

Ликовите на дизни / пиксар сега препознаваат и комуницираат едни со други како што прават на екранот! Де�

Небото е твое во овој херојски костим! Како член На Патролата На Шепите, секогаш сте во потрага по начин �

Првото Божиќно Елфско Момче на бебето Со Бонбони Трска Бебешка Лигавче, совршен 1Ви божиќен подарок за п

Прифатлива и модерна, Сејди го одразува сегашниот тренд на мешање на современиот стил со навестување на

Овие жени ја користат својата мистична моќ од многу различни причини : едната за добро, другата за зло.Со

Мода Жена Круг Вратот 3 / 4 Ракав Маица Печатење Блуза Блузи Дуксеркарактеристики : 1.56"Големина : XLSize.USUKEUBus

Трансформирајте ја вашата дневна соба со прекрасниот ретро глам На Тафтуваната Фотелја Со Кадифена Изв

ФлоракрафтСтиропор Зомби ПС Черепот Масовно : Бело Идеален за украсување со боја, маркери или лента! Сов

56"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105см / 41 каубојка кошули за жени,блузи за жени туника

Компатибилен со моделите На Џип Гладијатор од 20202021 година;Вестин Про Тракс 4 инчни Шипки Со Нерф цевки и�

Соимои Овошје Печатени Модални Сатенски Ткаенини Нега за перење : средно перење во машина, Топло железо,

Цвипс Авто Автомобил Прашина Со Продолжување На РачкатаЕлектростатско наелектризирани влакна пронајд

Please wait...