0
clear
  • Уникатни поволни цени на чипка предни перики долга права коса за девојче светло -кафеава 26 “
  • -20%
  • -20%
Уникатни поволни цени на чипка предни перики долга права коса за девојче светло -кафеава 26 “

Уникатни поволни цени на чипка предни перики долга права коса за девојче светло -кафеава 26 “

DEN 415.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Периката е многу модерна и променлива, можете да ја направите во кој било стил според вашата потреба. Време е да ги покажеме вашите генијални вештини. Дишејќи висока еластична мрежа и лесна, ве тера да се чувствувате многу удобно кога ја носите оваа предна перика од чипка. Оваа симпатична перика е исто така одличен подарок за вашите пријатели или семејство. Тоа е долготрајна фризура; Повторно користење, миење, миење со шампон во ладна вода. Предните перики на чипка со реални коса, го прават тоа исто како и вашата сопствена коса, сите ќе бидат изненадени колку е реална оваа перика. Изработено е од отпорен на топлина синтетичко влакно, мек допир и природен изглед, исто како и вашата вистинска коса. Перики за жени со многу стилски дизајни и прилично изглед, ве прават поубави и самоуверени, ќе добиете тони комплименти со оваа симпатична перика. Удобното капаче за перика со 2 прилагодливи ленти и 2-3 чешли за да ги поправите, можете да ја прилагодите нејзината големина за да одговара на главата. Совршена големина за повеќето луѓе. Единствени поволни цени од чипка предни перики долга права коса за девојче светло -кафеава 26 "погодна за повеќето луѓе. Лесно се носи. Должина на перика : 26". Тежина : 526g. Прилагодливо капаче за перика : 21 " - 23". Боја : светло -кафеава. Материјал : Синтетичко влакно. Вклучен пакет : 1 перика; 2 перика капа.

Главните својства

Избор на купувачот

Скоро природно Еве забавен и шарен начин за славење на празниците Овој венец од 30 инчи има 180 убави, авте�

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Повлечете столче во бар во индустриски стил како оваа за релаксирачка вечер во вашиот дом...

Поддршка за стабилус на гас, стабилно наполнет лифт за гас, го олеснуваат и безбедно подигнувањето и пон

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски цв

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Притиснете ги границите помеѓу секојдневно носење и официјално носење во машките пакувања со надградб�

Паѓајте во сезоната во нашите без граници на долгиот ракав на јуниорите Одликувајќи се со солза, исечен�

Карактеристики : *овој волтметар е мал по големина, со опсег ОД DC0100 V вообичаено е за производи од 2 жици и

Опуштете се и уживајте во ова стручно изработен килим на отворено или затворено Составени од полипропи�

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Заедницата на трговска�

Наменето за активен животен стил, патничкиот резервоар за атлетски работи нуди супер меко чувство со дв

Компатибилност : оваа телефонска кутија е специјално дизајнирана за телефони На Apple Превенција од Fall : �

Ова не е килим на вашата баба Иновативните килими што можат да се мијат на Nuloom се направени од одржливо и

Карактеристики : мажи обични карго панталони, летни панталони на плажа, панталони со врвки, еластични па

Please wait...