0
clear
  • Добро ткаен пепел Јондерхил модерен килим со сина област
  • -20%
  • -20%
Добро ткаен пепел Јондерхил модерен килим со сина област

Добро ткаен пепел Јондерхил модерен килим со сина област

DEN 1280.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Колекцијата на пепел, како и со името, е мека и суптилна со едноставни, неутрални тонови на сива, црна, слонова коска и таупе. СОДРИНА засенчени дизајни и ладни тони бои им даваат на овие килими изглед кој е елегантен и резолуција, но сепак случајна и разноврсна. Модели кои се движат од апстрактна геометриска до ориентална и европска инспирирана, значи дека оваа колекција има нешто за секој модерен дом. Купот од 0,4 "топлина поставена полипропилен е мек, кадифен, отпорен на дамки и не пролева или избледи со текот на времето. Совршено одговара за вашиот декор и за вашиот зафатен начин Машина направена во мисирка, кадифен, кадифено мек, 0,4 инчен топлински постави полипропилен куп, вакуум редовно со вакуум што не е не-бит, екстремно издржлив и супер лесен за чистење, отпорен на дамки и нема да избледи на сончева светлина со текот на времето, извалканите области треба да ги извалкаат областите да се исчисти веднаш со благ детергент.

Главните својства

Избор на купувачот

Поставете го вашето малечко започна на патот за случајно со ова дво парче шише за бебиња од бебиња фанат

Mpero Impact X Chickstand Case за Sony Xperia Z3 Mpero Impact X Chickstand Cask S за Sony Xperia Z3 За паметен телефон Teal Chevron Апсорбирање на шок

Кофата за пластично поштенско сандаче е забавен начин да ги дадете и примате вашите специјални вalentубен

Нежно нишање, варовна вибрација и имате фустан што го прави сето тоа Спарете го со сандали и уживајте во

Оваа торба за спиење во Озарк Трага е идеална за вашите авантури за кампување и пешачење Направено е со �

Брзи четки за бела боја против црна форма во позадина за да се создадат две убави модни силуети Едностав

Ockебови, џебови џебови! Акустичните вреќи со акустична свирка се карактеризираат со шест џебови што мож�

Нашата колекција Баракоа се радува заедно со боемско чувство со помодерно изразување Во оваа колекција

Вашето дете ќе го сака овој реверзибилно наследство за деца од земја на ливади, креветвоторба за постел�

Колку сладок избор! Шарен графички принт ја истакнува оваа кратка ракав од гаранимали...

Хари Мухамед „Борнео дождовна шума“ платно уметност Остварливата извонредност што ја дозволува печат

Please wait...