0
clear
  • Империјал КТ ТДВ принцеза Дијамант Двоен Хало прстен за ангажман во 10К розово злато
  • -20%
  • -20%
Империјал КТ ТДВ принцеза Дијамант Двоен Хало прстен за ангажман во 10К розово злато

Империјал КТ ТДВ принцеза Дијамант Двоен Хало прстен за ангажман во 10К розово злато

DEN 7039.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Држете се во гордост, овој исклучителен прстен за ангажман на дијаманти, кога ќе ја побарате нејзината рака. Изработено во злато од розово злато од 10 килограми, прстенот има 3/8 КТ принцеза Дијамант, поставен од центарот. Октагонална форма двојна рамка на тркалезни дијаманти го опкружува централниот камен, додека акцентот на тркалезни дијаманти го украсува рингот. Сјајни со дијаманти во вкупна вредност од 1 КТ, овој ангажман прстен е завршен со светла полирана сјај. Класичен и елегантен, овој прстен за ангажман на дијаманти е дизајниран да трае цел живот. Овој прстен за ангажман се испорачува во прекрасна кутија за подароци. Природен дијамант. Јасност : I2. Боја : H-I. Поставување : ПРОНГ, ПАВЕ.

Главните својства

Избор на купувачот

Спецификација : Материјал : Јаглероден челик + метална цевка со навој + Абсколор : Како што е прикажано на

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ј�

Рачно изработена Рамка За Слики Од Кафеаво Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, До�

Прифатлива и модерна, Сејди го одразува сегашниот тренд на мешање на современиот стил со навестување на

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Традиционално Црвено Вино Или Вино Црвено Под�

Само Девојка Која Сака Кисели Краставички САМО ПРОИЗВОДИТЕ ШТО ГИ ПРОДАВА ДИЗАЈНОТЧОВЕЧКИ СЛУЖБЕНИК Г�

16мм Машки О" Прстен х 18мм Машки "О" Прстен"Одговара : 80 Доџ Д100, 80 Доџ Д100 Панел, 8082 Доџ Д150, 80 Доџ Д200, 80 Доџ Д300,

Небото е твое во овој херојски костим! Како член На Патролата На Шепите, секогаш сте во потрага по начин �

Комбинацијата на материјалот има добра отпорност на абење и еластичност.Повикување на детални податоц�

Трансформирајте ја вашата дневна соба со прекрасниот ретро глам На Тафтуваната Фотелја Со Кадифена Изв

Please wait...