0
clear
  • Горила кертриџ бела силиконска заптивка, пакет
  • -20%
  • -20%
Горила кертриџ бела силиконска заптивка, пакет

Горила кертриџ бела силиконска заптивка, пакет

DEN 125.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

ГОРИЛА лепак цврсто, бело 100% лепило за заптивната смеса. 10 унца кертриџ. Заптивната смеса за горила е одлична за кујна, бања, прозорец, врати, авто, морски водовод, олуци и многу повеќе! Подготвени за изложеност на вода за само 30 минути, оваа водоотпорна заптивната смеса е мувла работи на прозорец, врата, кујна, бања, олуци, авто, морски и многу повеќе. Затворен/отворен; 100% водоотпорен. Бело. Нема да жолти, да се намали или пука. Отпорен на мувла и мувла.

Главните својства

Избор на купувачот

Вистински Најважни Големи И Високи машки 3 Пакети : Активни Атлетски Перформанси Со Кратки Ракави Проти�

Карактеристики : *овој волтметар е мал по големина, со опсег ОД DC0100 V вообичаено е за производи од 2 жици и

еластични шорцеви за салон за половината женски шорцеви до колена, течни шорцеви за јога,лелеави женски

П2 : Дали ќе се намали или избледи? А185 : имавме направено тест и ветивме дека нема да се намали или избледи

Жените Мода Печатени Повик КругВратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза Блуза Карактеристики : 1...

16 Виртуелни Јадра во Режим На Хипертридирање! (Достапни се дополнителни конфигурации на процесорот)...

лисица која шета по пустинскиот пејзаж со позадина На Кактус И сонце Отпечатена Во Сад Удобно 80 / 20 Прсте

Едноставен стајлинг, убави отпечатоци, што повеќе може да побара таа? Скокањето на половината за врзува�

Произведени Со Издржлив Сјај Полипропилен (ДГП) Изработена Од Издржлив Сјаен Полипропилен( ДГП), првата

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Преодна Зелена Површина Килими, 5 ' Плоштад Дизајниран да и

Повод : Секојдневен, Роденден,Запознавање,Забава,за работа, дома, Одмор и многу повеќе.95" КЛУЧЕН ЗБОР : вр�

Ѓон Дебели Обични Сандали Модни Рекреативни Чевли За Дишење Клинови Женски Жени На Отворено Женски Чис�

Ова не е килим на вашата баба Иновативните килими што можат да се мијат на Nuloom се направени од одржливо и

Повлечете столче во бар во индустриски стил како оваа за релаксирачка вечер во вашиот дом Оваа столче н�

Искуството И личниот пристап НА КАТКО кон услугата за клиенти ги натера да станат главен снабдувач на к�

Спортска тркачка лента додава поп боја на иконите затнувања на Крокс Направено со лесен, издржлив матер

Компатибилност : оваа телефонска кутија е специјално дизајнирана за телефони На Apple Превенција од Fall : �

Пумпа За серво Управување Компатибилна со 20072013 BMW 335note : Пумпа За Серво Волан (ЛУК LF30); не за автомобили Со

Овој Тренд Меѓународен Нетфликс Светла Самурајска Душа Двоен Ѕиден Постер е дизајниран со висококвали

Екопријателски : чист органски памук одгледуван и преработен без употреба на груби хемикалии или бои, п�

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Џејс Греј претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 15х17 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирање, со

Домовина Нета 1 "Двоен Завеса Прачка Вклучува : еден 1" Дијаметар Пред Прачка еден 13 / 16 " Дијаметар Назад П�

Оваа Голема И Висока Почит Поло Од Антигва е совршен додаток на вашата корпоративна колекција Фанатици.

Sony CDXGT51 W Audio Player, CDR, MP3, WMA, ATRAC3 PLAAC, 208 W Sony CDXGT51 W Audio Player WMA формат на репродукција резултира во некомпресиран�

Суперладни шорцеви од без граници имаат вашиот викенд да изгледаат подготвени да одат...

Лесен и компактен Arce Arc е 6,2 кг / 13,7lb и е идеален за новороденчиња и деца до 25 кг / 55lb Најдобриот дел, може�

Please wait...