0
clear
  • Etsетсон велосипед да оди со преклопување велосипед со тркала од 24
  • -20%
  • -20%
Etsетсон велосипед да оди со преклопување велосипед со тркала од 24

Etsетсон велосипед да оди со преклопување велосипед со тркала од 24

DEN 2079.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Велосипедот etsетсон да оди 24 ”е иновативен велосипед за преклопување кој е совршен за патување и рекреација. Има компактен и лесен дизајн што го прави едноставен за преклопување и лесен за носење. Седиштето за удобност и амортизерот на задниот шок обезбедуваат мазно и пријатно возење, без разлика дали патувате да работите или само да го истражувате соседството. Со своите 24 ”гуми и 6-брзинскиот систем Shimano, може да ве однесе таму каде што треба да одите. Лесниот систем за преклопување со три чекори ви овозможува да го преклопите и чувате велосипедот за да одите дома или во канцеларијата. Едноставен систем за преклопување со три чекори . Опремени со 6-брзински дераилар Шимано и комфорни седишта . Амортизерот на задниот шок за дополнителна удобност . etsетсон нуди 1-годишна ограничена гаранција-ако имате какви било прашања во врска со вашата ставка, контактирајте го услугата за клиенти на Jetson на +1 (888) 976-9904 - Достапно 7 дена во неделата од 10 до 18 часот EST.

Главните својства

Избор на купувачот

Ibrивотен живот виолетова / розова јака од полкови точка за кучиња, 3Д додаток за цвеќиња, големина xмалиид

Добијте автентичен гроздобер изглед помалку Овие корбели и загради се рачно насликани и потресени, за в

БрзаКомпатибилен тонер од 6pk за Samsung ML1610 D3 Black (2, 000 принос на страници) за употреба во Samsung ML1610, ML1610 R, ML1615, ML1

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Типографија на пистата авенија и цитати wallидни уметности платно ги отпечатоци „блиску до среќа“ инспи

Стил и удобност ставете го капакот на Duvet со вашето омилено светло ќебе во текот на летото и доверлив те�

Целосезонска турнеја гума, Tuger Paw Touring A / S е дизајнирана за употреба на удари, седани, CUV, и SUVа и нуди возач�

Оваа најлонска играчка за кучиња од јајце е направена да нарача за вашиот супер џвакање! Јајцето над твр

Забавувајте се на сонцето на овој цврст крст вашиот срце пливачки фустан од едноставно тенок...

Проверете ја оваа сезона на тренд салон за околу куќата или надвор од вратата! Мекиот џемпер на тајното �

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипа Вратот Бела Тр

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE "Добредојдовте ВО REORIAFEE shop"...

Рачно избран За Земјата Од Мојот Прадедо На Небото Со Ангелски Крилја Бебе Боди Прави симпатичен и трог�

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна �

Што е ова?Добриот нем ефект ја намалува јачината на виолината и одржува добар звук на виолина...

Перницата за меморија од пена е во согласност со формата на главата и вратот Оваа мемориска перница го п

Шорцеви За Жени Полите Растегливи Излитени Обични Жешки Џебови Женски Моторџиски Шорцеви Со Среден Стр

Опис r r.Оваа ставка е добро изработена од врвен метален материјал за издржлива и практична употреба...

Гумите Pirelli Cinturato P1 имаат уникатен и асиметричен дизајн на шарите што го намалува бучавата за тивко возе�

Please wait...