0
clear
  • Метал што може да се игра - пал - железо сиво
  • -20%
  • -20%
Метал што може да се игра - пал - железо сиво

Метал што може да се игра - пал - железо сиво

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Играчки метал PAL (Model L) од Beyond123 е отворен градежен блок сет направен во алуминиумска легура. Не само што различната метална завршница обезбедува уникатен изглед и чувство, туку овој генијален дизајн, исто така, ја прави можната градба на 3Д структури со својот патентиран механизам за поврзување што овозможува да се обезбедат два соседни блока да се обезбедат лесно во кој било агол. Вклучува 10 метални блокови што може да се репродуцираат, 18 завртки за поврзување, 6 завртки за оски, 3 алуминиумски шипки, клуч во форма на L L. Изработено од алуминиумска легура (блокови), алуминиум (прачки), легура челик со позлата со хром (завртки и клуч). Усогласени со безбедносните стандарди на CPSIA, ASTM F963 и EN71. Предупредување за опасност од гушење - мали делови. Не за деца под 3 години. Вклучен прирачник за инструкции. Една година гаранција. За момче на возраст од 9 до 99 години. Увезени од Тајван. • Ironелезна сива пал (модел L). • 10 метални блокови што може да се играат, 18 завртки за поврзување. • 6 завртки за оски, 3 алуминиумски шипки, клуч во форма на L L. • Алуминиумска легура, алуминиум, легура челик со хромирано позлата. • Една година гаранција. • За момче на возраст од 9 до 99 години.

Главните својства

Избор на купувачот

Мода платформа Sandalssuitable за одење на отворено, забава, концерт, слободно време, забава, работа и плажа или

Џејс Греј претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 15х17 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирање, со

Удобноста на мировните знаци се убаво во фиксни мешани бои, уникатна форма во комбинација со повеќе бои,

Прецизни Детски / Детски Фудбалски Шорцеви Со МикроЛенти Одличен квалитет официјален производ...

Карактеристики на притискање на вратата SK910 W на вратите за сите занишани врати од 1 до 2 внатре дебели ...

Нашите килими со супермеки облачни области на облак од фланели од Ahgly мешавина се направени со луксузна

Отпорен на гребење назад Бпа бесплатен хибриден Термопластичен, Полиуретански (ТПУ) и поликарбонат (КОМ

* Материјал : Полиестер спандекс (95% полиестер, 5% спандекс)* Ширина : ширина 56 инчи (142 см), 4 пат истегнување*

Ставете ги своите вештини на тест со оваа убава и забавна сложувалка од серијата"носталгија"! Забавен пр

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Ткаенина : Удобна, мека, лесна, со добра дишеност и издржливост, без триење или деформирање на кожата ”【�

Висококвалитетен црн мермер сјај заврши контактна хартија и лагер за полици Дополнителна широка 23,50 ин�

Пумпа За серво Управување Компатибилна со 20072013 BMW 335note : Пумпа За Серво Волан (ЛУК LF30); не за автомобили Со

Луксузни часовници за мажи Curren модни спортски рачни часовници машки хронографски кварц часовникот од н

) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да бид�

Рамка со рачно изработена црно дрво за семејни фотографии, уметнички отпечатоци, платна, документи, дец�

Големина Char Trecomeded Age : 12 години90 : 1 T половината : 44cm / 17.32 '' Hip : 64cm / 25.20 '' Должина : 26cm / 10.24 ''...

Дозволете им на сите да знаат колку е неверојатно вашето семејство со нашето да, баба ми е прилично прек�

Женски карго шорцеви летни лабави шорцеви за пешачење со џебови : ткаенина : полиестер / машина за миење

Направено со употреба на компјутерска опрема за мешање контролирана, обезбедувајќи натпревар со код на

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE "Добредојдовте ВО REORIAFEE shop"...

Дон Полсон претставува зачудувачки црно украсно дрво од 18х13, врамено со двојно матечко wallидно парче, со

35 '' Големина : Xlarge : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 BUST : 128 CM / 50 Грижа за облека : Машинско миење / Миење на рацет�

Со нашиот познавач на персоналот, кои секогаш се фокусирани на фино изработка додека се обидуваат да ис�

Опис Оваа декоративна светлина на отворено се напојува со соларна енергија Овој соларен...

Дизајнерски производи дизајнирани, произведени и продадени само Од Клара Пучи во Соединетите држави...

91 '' ЕУ : 24 Велика Британија : 7 САД : 8 m Sutable for : Дете препорачано Возраст : 33,5 години Големина : 25 Должина на н

Please wait...