0
clear
  • Часовна удобност inaина широка ширина Професионална елегантна чевли црна 6,5
  • -20%
  • -20%
Часовна удобност inaина широка ширина Професионална елегантна чевли црна 6,5

Часовна удобност inaина широка ширина Професионална елегантна чевли црна 6,5

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

24 -часовна удобност чевли со широка ширина на inaина за професионалци кои се на нозе за тие 12 -часовни смени. Овој елегантен, лесен и издржлив чевли е изработен од лесен EVA и гумени материјали од надворешната страна за максимален зафат на површината. Тоа е најдобриот избор за удобно вклопување. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Широка (г) ширина од Фазпаз. Кожа. Максимална влечна гума од надворешната страна. Стилски, издржлив и лесен. Елегантни и професионални. Квадратни пети.

Главните својства

Избор на купувачот

Летни Женски Туника Блузи V Вратот Возбуда Капа Ракави Кошули Цветни Печати Лабава Бебешка Кукла Резер�

Карактеристики на производот : Финиш : N / Светлосна Насока : Надолна Ширина На Осветлување : 17"Висина : 44"Ж�

Добредојдовте Во Гвмфајв, се надевам дека ќе имате добар шопинг! Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчињ

Овој Волк За Бебиња Тај Бини Е добредојден додаток на колекцијата Тој е многу мек, што го прави убав за г�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро.Панталоните се совршени за п

Подароци За Момчиња И Девојчиња : прекрасните кутии за готвење и извонредното пакување сигурно ќе добиј

Освојте некои бонус поени во нашата Да, Мојот Внук Е Прилично Одличен и не Се Плашам Да Го Признаам Тоа Ж�

Раширете ја вашата страст и изразете се Кошулата е Изработена Со Материјал За Перење Ткаенина за Да Се Н

Кети и Гордон Илг претставува прекрасно Украсено Дрво од 32х23 Злато Врамено со Уметничко Дело Со Двојно �

Пронајден : ПурФектна јакна и маица комбо за неа во која се претставени Hello Kitty од 365 деца од Garanimals! Со диза

Please wait...