0
clear
  • Mohawk Home Prismatic Kosi Medallion Multi Trionsificy Geometric Precision Prinsed Area reg, 8'x10 ', Blue и Orange
  • -20%
  • -20%
Mohawk Home Prismatic Kosi Medallion Multi Trionsificy Geometric Precision Prinsed Area reg, 8'x10 ', Blue и Orange

Mohawk Home Prismatic Kosi Medallion Multi Trionsificy Geometric Precision Prinsed Area reg, 8'x10 ', Blue и Orange

DEN 1110.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Бохо шик уметноста е фрлена во разноврсна палета на праска, аква сина и црна боја во домовите во Мохавк на глобално ниво го инспирираше килимот Коси Медалјон во повеќебојни. Кога станува збор за бојата, небото не е повеќе граница со бесконечните можности на револуционерната призматична колекција Мохавк. Размислено направено во Соединетите држави во мали серии користејќи го ексклузивниот печатач за прецизно прецизно инјектиран во домови во Мохавк, призматичката колекција ги редефинира печатените килими, буквално еден оригинален дизајн во исто време. Дизајниран на плеткана база на Еверстранд, секој стил во оваа колекција има супериорна отпорност на дамки од јачина и пријатна мека допир. Свесно создаден со Everstrand предиво, Mohawk Homes Exclusive Premium Recikled Polyester произведен од пост-потрошувачки пластични шишиња со вода, оваа колекција нуди опции за животната средина кои се лесни за очите колку што се светот околу нас. 100% полиестер (Everstrand Pet). Цитната подлога со точна или слична големина на вашиот килим е од суштинско значење за одржување на вашиот килим привлечен и долготрајно. Мохавк секогаш препорачува употреба на подлога за килим отпорна на лизгање под вашиот килим . Мерки : 8'x10 'Висина на купот : 0,41 инчи. Прецизната боја на инјектиран исечен куп изработен од Ever Strand Non-Skid La Tex Recoding обезбедува зафат и му помага на килимот да остане на место. Дамки и избледени отпорни влакна. Семејна соба; Кујна; Трпезарија; Домашна канцеларија; Спална соба; Дневна соба; Гејмерска соба; Подрум; Соба за перење.

Главните својства

Избор на купувачот

Материјал : Руно,Полиестер Повод : Секоја Пригода Пол : Момчиња, Девојчиња Ако имате било какви прашања, в

[Моќна Заштита] Подигнатите рамки ги штитат камерата и екранот Сите исечоци совршено се вклопуваат со т�

Дел од нашата колекција Оригинали На Ханес, овие меки, лесни женски шорцеви ќе ве одведат од вежбање до д

ИЗОЛИРАНА ПОКРИВКА За ОДГЛЕДУВАЧНИЦА ОНИКС Надворешна Изолирана Покривка За Одгледувачница Со Технол�

Печатењето Тампа користи тежок премиум 13 мл внатрешен / надворешен винил банер материјал Сите банери се

Смирете се со смирувачките дизајни на Колекцијата Портланд Со суптилни геометриски обрасци и неутралн�

Екопријателските мастила на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна., а м

Серенелајф Внатрешно / Надворешно Поштенско Сандаче За Заклучување На Ѕидот, Вклучува Клучеви Поштенс�

Изработени од 100 проценти полипропилен и машински изработени, овие луксузни теписи ќе донесат гламур во

Жени Мода Обичен Џеб Со Цврста Боја Преклопете Лабави Панталони Со Целосна Должина Карактеристики : Кар

*****Добредојдовте Во Официјалната Продавница Arши* * * * * Набавка Во Пакет за да заштедите Повеќе Функција :

Спецификации : привлечен часовник кој ги учи децата како да го кажуваат времето преку практично учење и

Оваа современа ѕидна уметност на платно е наменета за оние кои сакаат да додадат впечатлива фокусна точ

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга клиентите се наши прија�

Опис направено од висококвалитетни материјали, хигиенски и издржливи Тоа е comfortableономски и се чувствув�

Нашите панталони имаат комплетен опсег на големини од кои можете да изберете Погоден за секојдневно но�

Please wait...