0
clear
  • & F Рачно Изработени Бои Енкаустична Боја Торта, 40мл, Иридентен Бисер
  • -20%
  • -20%
& F Рачно Изработени Бои Енкаустична Боја Торта, 40мл, Иридентен Бисер

& F Рачно Изработени Бои Енкаустична Боја Торта, 40мл, Иридентен Бисер

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Р&Ф Рачно Изработени Бои Енкаустична Торта Со Боја, 40мл, Блескаво бисерно Сликарство, познато и како сликарство со топол восок, ви овозможува да користите природни материјали за да создадете слоевити, динамични слики и мешани медиумски креации. Популарен е како природна алтернатива на маслените и акрилните бои. Тоа е разноврсен медиум бидејќи може да биде обликуван, слоевит, извајан, текстуриран и комбиниран со материјали за колаж без потребно време за сушење. Бојата е отпорна на влага и е многу издржлива. Изработени од пигмент, чист пчелин восок и смола од дамар, Готови за употреба, Силно пигментирани.

Главните својства

Избор на купувачот

Мог Суспензија Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието P / N : CK620678 Количина Продадени : Продадени По

Прославете ја мама, прославете ја пролетта со ласкав, луксузен сет за спиење на мат сатен Ineенската наме

Поставете го или облечете го самостојно, во секој случај, сигурно ќе удрите во стилот на домашен терен б�

Опремете го вашиот современ дом Со Зелената Декоративна Библиотека Од 4 Нивоа Фурино Оваа модерна едини

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични вредности во различни големини, оваа подготве

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Кул, мирна и собрана! Овие графички врвови од Wonder Nation додаваат совршен поп на пастел во нејзината гардер�

Метал биро систем дизајниран специјално за објекти Без отсјај, полипропиленски ракави со цврсти рамки �

Оваа работна кошула со копчиња со долги ракави е стилизирана за денешните автомобилски работници со ис�

Затегнете се во овој пријатна велур со долги ракави со тајни богатства, изработени од супермекото истег

Ниту една летна гардероба не е комплетна без сигурен пар карго шорцеви! Направено од трајни 98% памучна д�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

Please wait...