0
clear
  • Wirlsweal Рачен Цвет Не-Исчезнува Мулти-боја Декорација Елегантен Невестата Младоженецот Лажни Зглоб Корсаж За Партија
  • -20%
  • -20%
Wirlsweal Рачен Цвет Не-Исчезнува Мулти-боја Декорација Елегантен Невестата Младоженецот Лажни Зглоб Корсаж За Партија

Wirlsweal Рачен Цвет Не-Исчезнува Мулти-боја Декорација Елегантен Невестата Младоженецот Лажни Зглоб Корсаж За Партија

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : можете да го користите овој цвет на зглобот кој совршено може да одговара на романтичната тема на свадбата за создавање прекрасни спомени поради реалниот и рачно изработен дизајн.Одликувајќи се со светли бои и живописни форми на цвеќе кои се отпорни на избледување и лупење, овој елегантен вештачки цвет е фино изработен и совршен како цвет на невестински зглоб.Цветот на зглобот е изграден од материјал од ткаенина.Должината на овој цвет на зглобот е 10 см, а ширината е 12 см.Цветот од корсаж на зглобот е одличен за свадба, матура, забава, церемонија, свршувачка, црква или годишнина и многу повеќе.Име на предметот : Материјал За Цвеќе На Зглобот : Ткаенина Карактеристики : Реална, Фина Изработка, Брза Боја, Елегантна Големина Детали : Големина : 10см х 12см/3.94 "х 4.72" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Цвет На Зглобот можете да го користите овој цвет на зглобот кој совршено може да одговара на романтичната тема на свадбата за создавање прекрасни спомени поради реалниот и рачно изработен дизајн. Одликувајќи се со светли бои и живописни форми на цвеќе кои се отпорни на избледување и лупење, овој елегантен вештачки цвет е фино изработен и совршен како цвет на невестински зглоб. Цветот на зглобот е изграден од материјал од ткаенина. Должината на овој цвет на зглобот е 10 см, а ширината е 12 см. Цветот од корсаж на зглобот е одличен за свадба, матура, забава, церемонија, свршувачка, црква или годишнина и многу повеќе.

Главните својства

Избор на купувачот

Склоп на Потпора за суспензија и Пружина На Серпентина, Вратете го возењето во стилот на залиха и управу

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница! Квалитетот е прв со најдобра услуга клиентите се наши прија

Ова е прекрасен сребрен ѓердан со "а" шарм Оваа уникатна буква шарм е солидна, а не шупливи и ќе падне на с

Ви треба мала тапа во движење? Епикуреанистичката Џебна Тапа е најдобриот производ за работата Компакт�

Хадсон бебешките ромпери се суштински дел од гардеробата на бебето Нашите памучни ромпери имаат симпат

Гума за терен од кал, Паралерот М / Т од Атлас е дизајниран за употреба на Џипови, лесни камиони и Теренци.

Спектра Премиум Тајминг На Променливиот Вентил на Моторот (VVT) Електромагнет P / N : VTS1002 нашите променливи

Уникатната геометрија На Врската За Напојување беше развиена со користење на напреден дизајн со помош �

Овој прекрасен тепих со плетенка со рака носи кул крајбрежен изглед и чувство во секој простор...

Секојдневен, удобност и класика Не гледајте подалеку Од лугз Менс Семи лизгачка патика Мода која е секо�

Викерман 25 ' Вар Еден Мувла италијански ПРЕДВОДЕНА Божиќ светлина во собата Додадете малку сјај на Ваши�

Боја : Сребрена / Црна Подлогата содржи подлога за тепих од јута (се продава одделно) препорачана да помо�

Одмаздник Капетан Америка Детска Темна МаицаДетска Темна Маичаоваа детска маица без ознаки ханес 100% па

Please wait...