0
clear
  • Модвеј Наследство Перформанси Кадифена Фотелја, Црвена
  • -20%
  • -20%
Модвеј Наследство Перформанси Кадифена Фотелја, Црвена

Модвеј Наследство Перформанси Кадифена Фотелја, Црвена

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Воведете духовен ретро-глам стил во вашата модерна или еклектична дневна соба во средината на векот со наследната изведба кадифена фотелја. Добредојдениот лак на потпирачот за грб на оваа кадифена фотелја е сместен во заоблена позлатена основа од нерѓосувачки челик со вертикални носилки, создавајќи примамлива силуета во вашиот влез, трпезарија или простор за одмор. Овој ретро-глам акцентен стол прави пријатно катче за читање во вашата спална соба. Густата подлога од пена и системот за поддршка со мрежести мрежи се обединуваат за суштинска удобност и издржливост, што ја прави наследната кадифена фотелја долготрајно парче во вашиот дом. Оваа фотелја од средината на векот е опремена со кадифени тапацири отпорни на дамки и необележани лизгалки за стапала за заштита на вашите подови. Карактеристики Ретро Модерна Фотелја. Перформанси Кадифе Тапацир. Нерѓосувачки Челик. Тежина Капацитет : 331 фунти.

Главните својства

Избор на купувачот

Женски Секси Фустан Од Чипка Со Чипка Со Долги Ракави Коктел Мини Фустан можеме да гарантираме дека цел�

Глобалната Галерија нуди илјадници наслови во нашиот прекрасен формат на ликовна уметност гикли...

Добијте пријатно со оваа кавка Дизајнира декоративна перница Одликувајќи се со текстура поли твил мате

Тајната за правење каква било работа правилно е да се чувствувате добро правејќи го тоа Нашата Памучна �

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Перу Кафеава Површина Килими, 2 "х 3" Дизајнир�

Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор овие се дебели и функционални Уметничкото

1" Препорачана Возраст : 33.5 М Погоден За : Деца Големина(CN) : 26 Insole Должина : 15.57 Години ЕУ : 30 велика БРИТАНИЈ

Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Временски Теписи?колекцијата на Дворот е создадена за �

Малку богатство дуксер, боди или маичка врвот и панталони е одлична облека за вашето малечко Направен с�

Овие калеми имаат напредна технологија на бобини, високо специјализирани силиконски магнетни челични �

Ноќните Светла се прекрасен додаток на безбедноста околу домоти не само за малите деца! Ноќните светла �

Нега на облека : Рачно / машинско перење, закачување за сушење, не сушење и белење, избегнувајте изложув�

37" Колк : 130см / 51 Жените со плус големина можат да најдат карго панталони и капри во нивната големина, дод�

Please wait...