0
clear
  • Аркрајт Тери Големина На Крпа За Перење Бели Партали за Чистење, до 13х13, Масовни Повеќенаменски Раствори За Чистење
  • -20%
  • -20%
Аркрајт Тери Големина На Крпа За Перење Бели Партали за Чистење, до 13х13, Масовни Повеќенаменски Раствори За Чистење

Аркрајт Тери Големина На Крпа За Перење Бели Партали за Чистење, до 13х13, Масовни Повеќенаменски Раствори За Чистење

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

ВРВЕН КВАЛИТЕТ ТЕРИ КРПА ПАРТАЛИ : Овие тери крпа партали се направени од памук и поли-памук материјал. Наоколу, ова се одлични сенаменски и висококвалитетни партали за бришење. Памучните партали обезбедуваат супериорна лесна апсорпција. ИЗБЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ ПАКЕТ СО ПАРТАЛИ : крпата за крпи е поисплатлива од крпите за чистење микрофибер. Овие крпи за чистење тери се достапни во кутии за партали од 5 килограми и 10 килограми за домот или канцеларијата и кутии за партали од 25 килограми и 50 килограми за индустриско бришење, чистење на конструкцијата и санација. . РАЗНОВРСНА КРПА за ЧИСТЕЊЕ : овие партали за крпа за чистење може да се користат за општо чистење, истурање и чистење на бои, боење и лакирање, полирање и бришење прашина. Белиот тери абсорбента крпи се идеални за секоја намена. ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ за ЧИСТЕЊЕ : овие партали од бела крпа се фрлаат како неправилни за време на процесот на производство на крпа. Користете ги околу домот за да исчистите истури, маснотии, нечистотија и масло. Отстранете ја нечистотијата од алатите, бојата од четките и деталите за автомобилите. Овие рефус тери крпи за чистење партали се срдечни и нема да ве изневерат. ПАРТАЛИ ЗА КРПА за ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА : Често се користат за бришење и фрлање за чистење, овие крпи од фротир се перат во машина, брзо се сушат и остануваат издржливи. Овие крпи за чистење обезбедуваат голема вредност, а нивната способност да се мијат во машина значи дека можете повторно да ги користите доколку е потребно.  Тери Чистење Партали. Торба од 5 килограми. Големина на крпа 11х11 до 13х13. Бело. Повеќенаменски. Еднократно. Машина За Перење.

Главните својства

Избор на купувачот

Создавајќи чувство на топлина што ќе зрачи со удобни вибрации низ вашиот простор, колекцијата на вафли �

Уметник : Неверојатнајебјект : Флоралстајл : Модерен и современ проитивен Тип : Галеријаобвиткано платн�

Дизајн на лизгање : Да се ​​задржи душекот секогаш на место доаѓа со гумени грицки на днотои добијте це�

Лиценциран за лиценциран на Алабама Кримсон плима, сет на брендови на колеџ опфаќа 1 рамен лист, 1 вграде�

Touchdown Pro! (Сиетл Seahawks) Изграден NCAA гел за одмор на зглобот : Лесно се исчисти со влажно партали...

Малку лабаво вклопување, шик и загревање, костум за есен и пролет.06 '' Должина : 102cm / 40 【Големина】 Ве моли�

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа зелена т

Агресивните гуми за влечење честопати се користат за пилиња, градинарски трактори, ровови и фрлачи на с�

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен квадрат, преодни килими со зелена површина, 7 'квад�

Ги штити прстите кога користите топло железо или пиштол за лепак Одговара на повеќето прсти од двете ст�

Monterey XT е целосен, проширен засилувач на високогрб, дизајнирано да одговара на растечките деца од 40 фунти

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Всушност, таа секогаш се обидува, повеќе или помалку

Овие породилни предни панели слаби фармерки од време и TRU ви даваат совршена мешавина на стил и удобност

Спецификации : Романтични тренери боксот за бонбони Оваа прекрасна кутија е совршена за свадба, невест�

Совршено за целодневно носење, лесно е да се облече и исклучи, бидејќи се обезбедува со затворач на јаст�

Завиткајте ја во топлина и ладен стил со оваа Атлантис Поларна руно целосна поштенска јакна...

Големина : xxxxxxlsize New Fashion Casual Men's Summer Floral Hawaiian Camisole Print Sport Round Neck Tank Top Features : 1 : 6xlarge САД : 18 Велика Британија : 2

Добијте модерен изглед кој додава удобност и стил во вашиот дом со сетот софа, европски стил со елеганте

Специфично за производи Покажување Тип : Директна замена Продадена Продажба : Продадена индивидуално Д�

Мини здолништето на половината во точки и цвеќиња од Лув Бетси е лесно да се фрли и да оди со својата зат�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Создадете прирачници што се издвојуваат со кертриџот за преработување на брендот LD Тоа помага да се зад

Големина : S Велика Британија : 8 ЕУ : 34 САД : 4 биста : 106cm / 41,73 '' рамо : 47cm / 18.50 '' ракав : 61cm / 24.02 '' Должина : 63cm / 24

Информациите дадени во врска со намалувањето, јасност и големината на нашите камења се автентични Прои�

Преголема вреќа : 48 x 48 x 30 инчи колапс на седиште што ве сака назад и форми за да одговара на вашето тело; �

Ова меко, пријатно, самостриптинг лав бренд Твид ленти предиво е одлично за џемпери, марами, капи и Авган

Време е за освежување Надградете ги вашите основни гардероба со оваа супермека Vврата од Tera Pullover Styling...

Може да доминирате во судот со целосна доверба во кошаркарскиот чевел АНД 1 ББ О2 Дизајнирано да обезбед�

Please wait...