0
clear
  • Дифумос Машки Водоотпорен Затворени Пети Станови Сандали Лесни Рамни Рибарски Чевли Отворено Анти-Лизга Прилагодливи Одење
  • -20%
  • -20%
Дифумос Машки Водоотпорен Затворени Пети Станови Сандали Лесни Рамни Рибарски Чевли Отворено Анти-Лизга Прилагодливи Одење

Дифумос Машки Водоотпорен Затворени Пети Станови Сандали Лесни Рамни Рибарски Чевли Отворено Анти-Лизга Прилагодливи Одење

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : Состојба На Сандали За Пешачење : 100% Сосема Нови И Квалитетни Летни Сандали Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Чевли Стил : Сандали На Плажа, Кожни Сандали, Сандали Со Затворени Прсти, Рамни Сандали, Сандали На Отворено Сандали За Ранци Тип На Шема : Еднобојна, Шуплива, Врвка До Сандали Боја : Црна, Каки, Темно Кафеава (Опционално)Големина На Сандали За одење : 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Шупливи Сандали Горен Материјал : Материјал Од Кожен Ѓон Од Микрофибер : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Забава, Секојдневно, Плажа, Пешачење, Кампување, Карактеристики на Отворено : 1. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) УДОБНОСТ и МЕКОСТ : горниот дел Од оваа каузална сандала Се карактеризира со силна обвивка, доволно мека и не е лесна за деформација. Ги обвиткува нозете во сите правци, правејќи да чувствувате дека овие чевли се многу лесни и одговараат на вашата нога и ја олеснуваат вашата прошетка. ПОГОДНИ ПРИЛИКИ : ова лето каузалните мокасини се погодни за многу места ,како што се плажа,пат со кал,цементен под,внатрешен дрвен под и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Пар Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Може да ја избегне опасноста предизвикана од лабави врвки за чевли кога сте на отворено. Дури и при силен дожд,не треба да се грижите за истекување на вода, не грижете се дали ќе се лизнете во спортот со многу дамки од вода за да избегнете спортски повреди.Генерално, тоа може да биде вашиот добар партнер во жешките летни денови. Има одлични водоотпорни и анти-лизгачки перформанси. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Главните својства

Избор на купувачот

Одлично училиште униформа крштевање венчаница чевли Погоден за : внатрешен, надворешен, играње во парк,

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Издржливоста на суровите околини, додека запечатува гориво, воздух, течноста за ладење и маслото, е пред

Вонредна поддршка и измазнување без додадено подлога за целосно природно обликување на облик на прилаг

Унисекс Чевли За Одење Чизми Први Момчиња Пешаци Мек Снег Топол Памук Чевли За Бебиња За Новороденчиња �

Завиткајте го прстот со искра на овој спектакуларен дијамантски прстен за жени Изработено во 10к жолто з

Џенифер Голдбергер претставува прекрасно 12х12 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов

Ткаенина за проекти стари и нови Berkshire Home Besetta морнарицата може да се користи за реновирање, закрепнувањ�

Оладете се или загрејте се во мета без ракави на Филедер Направено од ткаенина од памук Jerseyерси за удобн

Ерусалим, од серијата Градски Знамиња (Н6) За Брендовите На Ален И Гинтер Цигари Постер Печатење (18 х 24) ќе

Детско место за бебиња за бебиња со теми со кратки ракави плетени врвот, дуксер со кратки ракави и кратк�

Се сеќавате на музички видеа? Сега можете да ја покажете вашата благодарност за ерата со овој официјалн�

Нашите пижами на мали деца и пижами за бебиња се совршени за оние студени ноќи! Чувајте го вашето малечк�

Подгответе се Да навивате За Оклахома Порано со тоа што овој Носач на Топки ќе биде дел од вашата облека

Совршено за лежење или обични денови, оваа качулка за пулвер со вратоврска е направена со пријатно руно

50 ПАРЧИЊА Детска Спална Соба Флуоресцентен Сјај Во Ѕидните Налепници На Темните Ѕвезди карактеристика

Ако сте тип на личност која сака да носи графичка црна маичка со смешен цитат или духовит коментар, тога�

*На пумпата ЗА вода 220 V не и треба трансформатор и е директно поврзана со електричната мрежа за домаќинс�

Добредојдовте во мојата продавница! Печатиме дизајни на облека; маици, дуксери и дуксери Ние работиме с�

Чаир на Тарин е опција со едно седиште на овој канцелариски сет дизајниран да одговара на вашиот просто�

Ретро се среќава со трендовски со совршено кул панталони за палење на земјоделски култури Лесно за носе

Нов тренд насока на жените паѓаат врвови Тоа е беспрекорно, така што нема повеќе непријатни жици или кук

SMP AS477 Intermotor Monifold Апсолутен сензор за притисок се вклопува во 2015, 2012 2011 Mini Cooper; 2016 2015, 2012 2011 Mini Cooper Countryman С�

Прифатете го духот на заедништвото оваа празнична сезона со нашите шармантни комплети за појавување, д�

С М Л ХЛ 2ХЛ Ширина, во 19.69 20.67 21.65 22.64 23.62 Должина, во 32.28 33.07 33.86 34.65 35.43 Студените денови не мора повеќе да б�

Please wait...