0
clear
  • Бали Еден Мазен U® Контрола На Отскокнување Долна Жица Градник Песок 42Д Женски
  • -20%
  • -20%
Бали Еден Мазен U® Контрола На Отскокнување Долна Жица Градник Песок 42Д Женски

Бали Еден Мазен U® Контрола На Отскокнување Долна Жица Градник Песок 42Д Женски

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој прекрасен градник со долна жица ве обликува со помалку отскокнување и поголема поддршка. Новата технологија За Сидро Ремен го намалува отскокнувањето за крајна стабилност. Помалку отскокнување, поголема поддршка! Дизајн за контрола на отскокнување за намалено движење и максимална поддршка. Технологијата за прицврстување го намали отскокнувањето за максимална стабилност. Прекрасна широка долна лента за дополнителна контрола и безбедност. Ролна контролен бенд за кавга слободен удобност. Кул ткаенина за удобност ја отстранува влагата и помага да бидете ладни и удобни. Целосно прилагодливи, без лизгање, кабриолет ремени за разновидност на гардероба, прилагодено вклопување и удобност. 2 Летајте назад и страни за измазнување. Земја на Потекло : Виетнам. Материјал Од Ткаенина : Тело : 80% Најлон, 20% Спандекс. Централен фронт : 88% Најлон, 12% Спандекс.

Главните својства

Избор на купувачот

Многу кул за носење, нов изглед Пол : жени.52 '' Должина : 69cm / 27 Рачно миење ладно, виси или се сува линија...

Автентични Pelemetees qrand Тајно Го Мразам Бојата Отпечатена во САД на најдобрата, најмека маичка кошула дост�

Orорж Вашингтон претставува зачудувачки 14x12 црно модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со насл�

џемпер за жени графичка џемпер за жени плус големина бела маичка жени бела маичка за вратоврска боја од

Датум на лансирање : 2021 / 11 / 9 Име на бренд : Кеситин Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Боја : �

Најдобри Постери Арнолд Шварценегер Постер Метален Принт 12х16 Голем Уметнички Принт На Метал 12х16 Боја К�

Маици за недефинирани подароци ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% памучна унисекс екипаж на вратот на

Вратете ја класичната слика На супер Сајан Гоку за да пренесете повеќе среќа!Така, можете да го прифатит

Клод Моне претставува зачудувачки 26х32 бело модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со наслов „Т

Овие рустикални тематски, ласерски врежани, три панели со глава на панели имаат уникатен мотив на Бронк

Please wait...