0
clear
  • StarTech.com a50fblclc 6. фт. Мултимоден Дупле LSZH Влакна Лепенка Кабел LC-LC
  • -20%
  • -20%
StarTech.com a50fblclc 6. фт. Мултимоден Дупле LSZH Влакна Лепенка Кабел LC-LC

StarTech.com a50fblclc 6. фт. Мултимоден Дупле LSZH Влакна Лепенка Кабел LC-LC

DEN 6150.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Испорачајте брз, сигурен, пренос на податоци, безбедно преку опрема за мрежно поврзување од висока класа, Испорачувајте брз и сигурен пренос на податоци безбедно преку опрема за мрежно поврзување од висока класа. Кабел со Влакна од 10 gb / Кабел За Лепенка Со Оптички Влакна од 2 m / Кабел Со Влакна OM3 / Кабел Со Дуплекс Влакна Од 2 метри / LC ДО LC / Мултимод 50/125 Кабел за Лепенка / 2m Кабел Со Аква Влакна. ОМ3 (50/125) 2000мхз. Ласерски оптимизиран мултимодни влакна. Погоден за инсталации под рестриктивни градежни кодови со РЕЈТИНГ НА LSZH. Компатибилен со 850nm VCSEL извор. Користете во 10 Гигабитни Мрежни Средини со Голема Брзина.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Оваа торба за ручек е направена од високо издржливиот 420 D полиестер, безбедна храна и има лесна за чисте�

Љубов Кокошки Бебе Боди во црно Совршен летен подарок за лудата пилешка дама во вашиот живот Нашите уни�

Погоден За RealmeWatch2 / 2pro / S / S Pro Часовник Силиконски Спортски Ремен 5.58.7 инфеутуристи : висококвалитетен си�

Чувајте ги вашите гости забавувани со часови со стилскиот систем LBTLCD7 DI Muteki полица Наполнете, играјте и �

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Сезона : Зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Должина На Ракавот : Долг Ракав Тип На Шема : Печатење Стил :

Сите сте подготвени за сонцето, песокот и сурфањето во овој јазол предниот пливање од време и вистинско.

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Истегнете се покрај плажа или базен во овие основни шорцеви за пливање Georgeорџ Тие се изработени од мека

Мојата Сафта ме Сака До Месечината И Грбот Ползавец со Долги Ракави има слатко семејство слонови што се�

ДИМАД Женски Летен Резервоар Ова е многу удобна и модерна блуза, полиестерска ткаенина, Мек и лесен мате

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

ПриликаДводелните Пј Комплети Се Идеални за Секојдневна Облека, Домашна Облека, Ноќна Облека, Облека За

Карактеристики : завртката е изработена од премиум титаниум, цврста, антидеформација и издржлива.Преци�

Тој ќе ја донесе својата игра кога ќе ги засили овие удобни пижами Координирањето на поставените мета и

Please wait...