0
clear
  • Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Прсти Акустична Гитара Бенџо Пик Плектрум
  • -20%
  • -20%
Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Прсти Акустична Гитара Бенџо Пик Плектрум

Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Прсти Акустична Гитара Бенџо Пик Плектрум

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

1. Тешко носење и лесни прсти од нерѓосувачки челик. Идеални чепкалки за акустична гитара, бањо, добро, резонатор итн. 2. Отворениот дизајн значи дека можете да ги почувствувате жиците за дополнителна контрола. 3. Една големина одговара на сите. Прилагодлив за да одговара на прстите со свиткување на металната јака за да формира цврсто вклопување. Големи, средни или мали сите лесно остварливи. 4. 4 Х тон глуви музика метал прст зема. 5. Долго носење, најдобрите 1/4 " месинг од вистинскиот мерач лесно се наведнува за да одговара на прстот. Спецификација : . Материјал : Метал. Боја : Сребрена. Тежина : околу 12гр (сет). Забелешка : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. 2. Ве молиме дозволете малку мерење отстапување поради рачно мерење. Чепкалки за прсти.

Главните својства

Избор на купувачот

Симпатична Мојата Баба Џиџи ме сака многу И Многу Бебе Боди има малку едрилица наутички едрење дизајн з�

Големина : 45см х 45см / 18 "х 18" (Прибл.) Карактеристики : Квадратен Шајп, Удобен, Скриен патент Одличен подаро

: 5 XГолеми САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 109cm / 42 Големина : XXL Големина Големина : ХХХХХХЛ Го�

Ѕидните таписерии се направени од полиестер .Машина за перење.Прави голем ѕид виси, чаршав, плажа покрие

Модни Жени Секојдневни Еластични Лабави Панталони Панталони Со Права Широка Нога Карактеристики : На З�

Маица Маица Врвот Хауба Качулка Фитнес Тренингот шорцеви трчање геј Лезбејка Лгбт Љубов Еднаквост Јуни

09" рамо : 48см / 18.84" рамо : 58cm / 22.47' ракав : 24cm / 9.61" рамо : 52cm / 20.Што добивате : 1пц Жени Топс6.05' Ракав : 26cm / 10.97" ра�

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Обработени Задебелени Жолти Новини Област Килими, 2 "х 5"...

Секоја рамка е изградена со цврсто лице за поддршка на платното и спречување на деформирање и олабавува

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини

Големина : С Биста : 86см / 33.86" Горна Должина : 63см / 24.80" Половината : 62см / 24.41" Половината : 68см / 26.77" Должина :

Зголемување На Мускулната Моќност И Издржливост компресивното вклопување Го Подобрува протокот на кр�

Шевовите се зајакнати и доволно силни за носење неколку години.24" Ракав : 63см / 24.95" Големина : Ххл : 2хГолем

Ако имате било каков проблем со купувањето, ве молиме испратете ни прва порака ние ќе одговориме во рок �

Американски спортист спортски фудбал кошарка тенис рагби кукла орнаменти Материјал : кадифен...

Опис Оваа ставка Е ЉУБОВНА шуплива рамка за фотографии направена од дрво и може да собере 3 фотографии...

Големина : С Биста : 6078см / 23,630,7" Половината : 5868вм / 22,826,8"Големина : М Биста : 64~82см / 25,232,3" Половината : 6278см /

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

брзина и сила ss700 бес со машината целосно лице шлем црно / бело овој шлем се одликува Со Напредна термоПо�

Индија Маларија Пациент Na Британскиот Лекар Во Индија Со Млад Пациент Маларија Со Зголемена Слезината..

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипа Вратот Бела Тр

Двобојниот дизајн со мешавина од мат и висококвалитетни површини изгледа елегантно и стилски,Премиум в

Please wait...