0
clear
  • Сценски плажи на Грчките острови - Пејзаж печатена перница за фрлање - 18х18
  • -20%
  • -20%
Сценски плажи на Грчките острови - Пејзаж печатена перница за фрлање - 18х18

Сценски плажи на Грчките острови - Пејзаж печатена перница за фрлање - 18х18

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетски наутички и крајбрежни перници за фрлање. стил со. Овие мултифункционални дизајнерски перничиња. Поканете повеќе здруженија и ставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, вашите столчиња, креветот. И занесете се во бујна, пријатна релаксација. Нашата перница за пејзаж се печати со употреба на италијански мастила со голема густина на боја, создавајќи живописно Обоени и јасни уметнички дела .. Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатено на 100% полиестери со мала тежина. - Перница исполнета со 100% Пополнување на полиестер. - Ткаенина отпорна на брчки. - Затворање на поштенски патент ви овозможува да ја отстраните перницата од неговиот капак. - Достапно во неколку големини. - Атрибут : наутички и крајбрежен. - Предмет : пејзажи шарм на земјата "Совршен акцент на секое парче мебел. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. Затворање на поштенски пакет за да можете да ја отстраните перницата од неговиот покрив. суво. Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина.

Главните својства

Избор на купувачот

23" должина на панталони : 83см / 32 Добро е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци �

Овој Краток Течен Фустан Совршен За Плажа, Одмор, Секојдневно Носење, Забава, Состаноци, Шопинг, Роденде�

Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма (Целото мерење во см и ве молиме имајте пре

Опис : *Сосема Нов И Висок Квалитет Убава вештачка цветна светилка Изграден со 600m Ah батерија на полнење и

Помалку е склон кон избледување, брчки и намалување во споредба со памукот КАРАКТЕРИСТИКИ : Тешка Густи�

Опис : Брзо полнење : Изработен од монокристален силиконски соларен панел СО соларна батерија ОД 2v / 140ma, �

Алпинистарс СТЕЛА СМХ6 в2 Проветрени Чизми застрашувачка сила на улица и патека, Втората генерација Алп�

Лангмани Јасен Мелем За Усни Навлажнувачки Мек Мелем За Усни : Природен и Безбеден : Направен Со масло, П�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Каролини Богатства SS8153 DDM Папилон Јадење Сушење Мат, 14 x 21", мултиколирана Јадење Сушење Мат кој раса спец

Украсете го дното зелено Тие се исклучително лесни и издржливи, со пореални бои, текстури, големини и фо�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Овој трендови меѓународни „Војна на Starвездите“ ОбиВан Кеноби Дарт Вајдер Колаж Колаж wallид постер е ди�

Сузан Брајант претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 12х14 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирањ

Please wait...