0
clear
  • Westinghouse 40V безжична моторна пила, 2. Ах батерија и полнач вклучени
  • -20%
  • -20%
Westinghouse 40V безжична моторна пила, 2. Ах батерија и полнач вклучени

Westinghouse 40V безжична моторна пила, 2. Ах батерија и полнач вклучени

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Westinghouse 40 VMax+™ безжична моторна пила без четка има мускули да се пробие на која било апликација за сечење со својата премија 14 in. Орегон бар и ланец. Инженерски со цврстина и сурова моќност во умот, има термодинамичен мотор без четка за да ве однесе подолго и подалеку кога ги отсекувате несаканите дрвја и логови. Со нула емисии и низок тон, оваа моторна пила 40 VMAX+е одржлива алтернатива на алатките за напојување со гас без одржување на моторот или потрошени пари на гориво. Премиум 14 ин. Двоен чувар на Орегон 90 низок удар и ланец го намалува несаканото зеленило со сурова моќност од 5500 вртежи во минута со брзина од 19 m/s; Мотор без четка обезбедува поголема ефикасност и поголема моќност од термодинамички дизајн. Сопирачката за електронски ланец спречува случајни удари и обезбедува непречена работа; Предната рачна заштитник и две рачни операции со задна задна задна рачка нуди дополнителни безбедносни карактеристики. Затегнување на ланецот без алатки и автоматско нафта обезбедува погодно и едноставно работење; Транспарентниот резервоар за нафта има до 150 ml и овозможува проверки на нафта на нивото на нафта; ниско одржување и лесно за употреба. Искористете ја моќта на најсовремена технологија Samsung SDI ™ литиум-јон со три различни големини на приклучок за брзо полнење и игра на Westinghouse 40 Vmax+. 40 V батерии (батерии се продаваат одделно); До 30 минути време на трчање со 40 V 2,0 AH батерија (60 минути време за полнење), до 38 минути време на траење со 40 V 2,5 AH батерија (75 минути време за полнење), до 60 минути време на траење со 40 V 4,0 AH батерија (120 минути Време на полнење). Секоја алатка, батерија и полнач за безжични производи од Вестингхаус е потребно да бидат без дефекти од изработка и материјали за период од четири години од денот на оригиналното купување.

Главните својства

Избор на купувачот

Фустанот со ракав на ракав со лажичка е дел од удобната и модерна работа од домашната колекција Шарени о

На денот кога ќе ја замолите да биде твоја засекогаш, да излезе надвор од јажето и да ја претстави со ово�

За fallуби се без граници ултрамеки пантолони од пламен Забавните отпечатоци даваат искра на возбуда на к

Wexford Home Runnel XV Premium Framed Print, 30,5 "x 42.5 "Подготвени за виси, црна (сет од 2) Додадете пар убаво врамени апстрактни

Правилно позиционирање : Вклучениот клип на ременот го олеснува правилното позиционирање на ременот на

Револуционерниот систем за греење на водата Системот за греење на вода циркулира вода преку мека и удо�

Разновидната пешкир со качулка може да се носи како пончо или бањарка, па дури може да се користи како ми

Baretraps Nevin е симпатична обична лизгање што додава забавна личност на вашата облека со најразлични обрасц�

Сандалите на Викторија К во тексас материјал и златен патент што минува низ предниот дел на сандалата с�

Толедо електронски не'рѓосувачки челик ќорсокак со ракување, е комбинација на најновата технологија и �

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Направете го Мики Маус дел од плакарот на вашето мало момче со оваа облека за панталони со худи и џогер о

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Како виткање со омилениот џемпер Декоративната перница со кабел со јаз од дома, е супер мека и добро изр�

Убави отпечатоци и постепено полите на рафли додаваат сладок, женски допир во ова време и миди фустан...

Големина (30 "H x 20" W x 1,5 "D) : Среден 25" 32 " Севкупна длабочина предна до грб : 1,5" Севкупна длабочина предна до

Овој стол за челични комерцијални одделенија е совршен за секоја пригода особено за училиштата и облас

Please wait...