0
clear
  • Училишни униформи на момчињата Флексваист директно нозе Каки Пант
  • -20%
  • -20%
Училишни униформи на момчињата Флексваист директно нозе Каки Пант

Училишни униформи на момчињата Флексваист директно нозе Каки Пант

DEN 479.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој пар панталони има класична вклопување и права нога што седи малку под половината со засилени двојни колена за издржливост (само големини 4-14). Flexwaist им дозволува на децата да ја прилагодат својата соодветност за удобност. Овие панталони имаат и два џебови за заварување и затворање на предното копче. Овие панталони се совршени за момчиња затоа што имаат лесно ослободување на дамка, се спротивставуваат на брчките и се отпорни на избледени. Нема надворешно лого. Тенок вклопување, исправен дел од нозете, прилагодлив на половината. Ослободување на дамка со лесна грижа. Отпорен на брчки. Механичка ткаенина за истегнување за удобност и движење. Засилени колена на големини 4-14. Затворање на кука и очи на големини 4-7. Назад заварувачки џебови-лево со затворање на копчињата. Затворање на предното копче. Нема надворешно лого.

Главните својства

Избор на купувачот

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини трговска марка ликовна уметн�

Засилете ја драмата на вашата елегантна дневна соба со додавање на овие меди цврсти затемнувања затемн�

Таа е подготвена за денот на најсечен начин со оваа симпатична облека од 2 парчиња поставена од Гаранима

Подготвени за презентација без обесени, скоро разликувани од оригиналот Курт Шафер 16 "x 24"...

Пумпањето не треба да боли Кога пумпањето е непријатно или боли, може да ја потисне количината на млеко �

Прегрнете ги вашите криви ™ од Miracle Brands® е внимателно направена со нашата ексклузивна контролна ткаени�

Миленичиња прва NCAA лиценцирана кошула без качулка без ракави! Има специфични детали за тимот за да ви по

Сонот за мене Арлингтон Фустан има убав, без датум, симплистички дизајн што лесно се вклопува во која би�

Подигнете го вашето искуство за јадење со сетот „Siterra Rustic White Winder“, хармоничен мешавина на стил и разнов

Додадете поп шема, боја и неодоливо мека текстура во вашиот кревет, кауч или омилена столица со декорати

Барате стилски и удобен врв добро, не гледајте повеќе Овој пат и резервоарот Тру Хенли е совршен врв што

Please wait...