0
clear
  • Енергетска стоп предната замена на сопирачките за замена и комплетот за ротори, кои се вклопуваат во експедицијата на Форд
  • -20%
  • -20%
Енергетска стоп предната замена на сопирачките за замена и комплетот за ротори, кои се вклопуваат во експедицијата на Форд

Енергетска стоп предната замена на сопирачките за замена и комплетот за ротори, кои се вклопуваат во експедицијата на Форд

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на залихите за вашето дневно возило. Комплетот вклучува ротори за замена на стилот на ОЕ (оригинална опрема) кои се 100% мелници избалансирани и прецизно изработени за да одговараат на вашето специфично возило. Влошките се карактеризираат со керамичка формула без прашина и бучава, која се потврдува преку тестови од 3 партии во САД за да ги одржите вашите тркала чисти и да изгледаат добро. Ако сакате да ги вратите оригиналните перформанси на сопирањето на вашето возило со лесна замена, не гледајте повеќе. Кажете здраво на мазна, тивка патување со замена на акции Z17. Енергетска стоп предна заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротор KOE4682. Z17 Еволуција на керамички сопирачки со сопирачки со јаглеродни влакна со ниска прашина. Роторите користат G3000 леања и се балансирани од 100% мелница за перформанси и безбедност на акции. Ги вклучува сите хардвер неопходни за целосна инсталација. Fits : Ford Expedition 2009-2007; Линколн Навигатор 2009-2007 година.

Главните својства

Избор на купувачот

Разновидна обувка за секоја пригода Овие Georgeорџ Чукас одговараат на повикот со убав, секојдневен стил и

Сложена дизајн инспириран од Моракан е лајзер исечен од челик за да го создаде овој зачудувачки фенер Н�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Уметник : Beata Czyzowska Young Subject : Floral Style : Natural Modern Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за вис�

Засилено со висока полска завршница, овој прстен додава вредност на секоја колекција на накит...

: 32НАС : 6ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10ЕУ : 36Половината : 31,50"Колк : 41,34" Должина : 20,47 " Големина : Л Големина : 38НАС :

Кога барате совршена заштита за секојдневно истекување, мала загуба на урина или резервна копија на там

87"Length : 71cm / 27.95"Size : XXLSize : XXLarge: 12UK : 16EU : 42Bust : 124cm / 48 ●Уникатен Дизајн●овој женски врв со кратки ракави е мек,

Ова подготвено за обесено, измерено, врамено уметничко дело, ги карактеризираат деликатно преклопувачк

Тајните богатства женски и женски плус качулка за спиење боксер Уживајте во нашиот боксер со меки капи �

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Please wait...