0
clear
  • Трговска марка уметност барел кактус платно уметност од Курт Шафер
  • -20%
  • -20%
Трговска марка уметност барел кактус платно уметност од Курт Шафер

Трговска марка уметност барел кактус платно уметност од Курт Шафер

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Подготвени за откажување на презентацијата што може да се претстави во различни големини Оваа подготвена за виси, галерија завиткано уметничко дело има црно -бела фотографија на кактус од барел. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашиот телефонски број е на секој производ! Мелиса и Даг Природна Игра Џиновска Подна Загатка : Под Море�

LED Пејзаж Светилки, Заштеда На Енергија G9 LED Светилки За Ѕид Биро Светилка Бела Светлина 110140 VSpecification : Точ

Ханкук Оптимо (H426) P205 / 55 R16 89 HOVERVIEWThe Hankook Оптимо (H426) е гума за сите сезони што може да се користи на купеа, с

NXT порасна и стана еден од најважните моменти на WWE телевизија, ова ДВД ќе вклучува некои од најдобрите н�

Дете Дете Бебе Девојки Летен Фустан За Шиење Виножито Фустан Принцеза Фустан Без Ракави Моден дизајн, 100

Винил лп притискање Петнаесет од 19те песни содржани во Бескрајната Поезија : Оригиналниот Саундтрак на

Мултимодниот 62,5 / 125 Дуплекс Кабел за Лепенка Со Влакна е прекинат со еден lc (машки) конектор и еден st (маш�

Поттикнете ги вештините за следење на очите и перцепција на звукот со Оваа Унисекс Џунгла 123 Музички Моб

Фарида Заман претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 15х17, насловено "Цвете

Префрлете ја вашата облека со леснотија Безжичен градник без прерамки со мазна поддршка и сигурно вкло�

Бамбини Црн Краток Ракав Едно парче направено од 100% плетена ткаенина од памучно ребро, ова 5 пакување Бо�

Врховната мекост пристигнува во форма на овој асортиман на килими во бушава област Достапна во две неут

Допрена Од Природата нуди мека органска памучна облека за најнежниот допир на чувствителната и нежна б�

Душеците за Вежбање theraband® се дизајнирани со нов и подобрен материјал за да обезбедат максимална аморти

Иновера преработените касети со мастило нудат висококвалитетна, ниска цена алтернатива на касетите со

Каролини Богатства CK6139 CHF англиски Кокер Спаниел Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина, Големи, разн

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди Печатиме со висококвалитетни мастила �

Petlinks® им дава на родителите на миленичиња најдоброто од сите светови : иновативни производи, стилски ди�

Please wait...