0
clear
  • Пионерската жена класичен шарм овален послужавник
  • -20%
  • -20%
Пионерската жена класичен шарм овален послужавник

Пионерската жена класичен шарм овален послужавник

DEN 495.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пионерската жена класичен шарм 18-инчен овален чинија служи шарм заедно со вашата омилена домашна храна. Направено од издржлива, машина за миење садови, безброј, оваа чинија за сервирање има класична црвена и сина цветна шема против брилијантна бела позадина со детали за раб. Доволно големо за да одговара на мисирка и некои ситници или декадентно печење, користете ја оваа чинија за сè, од семејни оброци до обични забавни до специјални прилики. Координирајте ја оваа чинија со други парчиња од колекцијата Pioneer Woman за прекрасен, кохезивен изглед. Презентирајте ги вашите домашни креации со стил и шарм со помош на Pioneer Woman Classic Charm 18-инчен овален чинија.Meet REE : Ree Drummond е најпродавана авторка на Timesујорк Тајмс, ТВ личност, феном на социјални медиуми и жена која стои зад популарната пионерска жена Блог за живот што го започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Пионерската жена класичен шарм 18-инчен овален послужавник : во кој има цветен дизајн на потписот на Ри. Совршено за семејни оброци, обични забавни или специјални прилики. Направено од трајно каменување. Мерки : 18 "x 13,5". Безбедна машина за миење садови. Координирајте со други предмети од колекцијата Pioneer Woman.

Главните својства

Избор на купувачот

Изгледајте прекрасно, чувствувајте се чудесно! Овие без граници со двојна платформа Platchенски кадифни с�

Вратете се, опуштете се и уживајте во вкупната удобност на дводелниот сет на атлетиуре на пердувите...

Наполнете повеќе УСБуреди од еден ѕиден штекер Можете да поврзете и наплаќате до четири уреди, вклучува

Преземете време на скара со добивање на доверба користејќи официјално лиценцирана шпатула на скара...

Совршен подарок за секој што ужива во пеперутки Дајте му подарок на тој специјален некој што ќе им го по�

Овој стандарден профил Во Форма На P ги има истите одлични квалитети како и нашите други тешки двојни об�

Поддржете ги вашите соништа со рамка за кревет што ви носи крајниот стил додека спиете ноќта...

Додадете рустикален шарм во вашата соба со оваа трендовска декоративна акцентна перница со ленти од ал�

Подобрете ја вашата гардероба и додадете малку треперлива со овој волшебна ѓердан од унисекс на Miabella Pape

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Мог премиум контролните краци за странски и домашни таблички со имиња се дизајнирани за структурна цвр�

Please wait...