0
clear
  • Уникатни поволни цени силиконски бришач за бришење на вода за ветробранско стакло црно за автомобил
  • -20%
  • -20%
Уникатни поволни цени силиконски бришач за бришење на вода за ветробранско стакло црно за автомобил

Уникатни поволни цени силиконски бришач за бришење на вода за ветробранско стакло црно за автомобил

DEN 177.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

Чистач на прозорецот за ветробранско стакло за автомобили, лесен за употреба. Направете го вашиот прозорец за автомобили светло и чист. Лесен за употреба на сите стаклени површини. Силиконската глава може да спречи прозорецот на автомобилот да биде скршен и абрадиран. Преносен, рамен, компактен дизајн за удобно складирање на возила. Одлично за чистење на шофершајбната за автомобили и употреба на домашен прозорец. Дизајнирано со пластична рачка со нелип, е погодно за зафаќање. Страпачот е изработен од гумениот материјал, спречувајќи го прозорецот на автомобилот да биде скршен и абразиран. Рачката против лизгање е прилично удобна за зафаќање, одлична за прозорците на автомобилот, шофершајбните и огледалата. Wipper на гумени стругалки ве прави да го исчистите вашиот автомобил полесен и побрз. Единствени поволни цени 2 парчиња силиконски вода бришач за бришење на шофершајбната стакло црно за автомобилски материјал : силикон, пластика. Боја на школка : бела, црна. Димензија : 25x7.2x3.5cm / 9.84 "x2.83" x1.38 "(l*w*h). Содржина на пакет : 2 x стругалка за ветробран за ветрови. Одлично за прозорци, огледала, стакло.

Главните својства

Избор на купувачот

Цвипс Авто Автомобил Прашина Со Продолжување На РачкатаЕлектростатско наелектризирани влакна пронајд

Алатките Капри 0 Степен Офсет Екстра Долги Клучеви За Завршување На Кутијата се дизајнирани да ви овозм�

Озарк Трага 12во1 Мулти Алатка : Оваа Озарк Патека 12во1 Мулти Алатка има се што ви треба во нотка, вклучува�

Женски Цврст 10кт Жолто Златен Круг Дијамантски Кластер Невестински Свадбен Веренички Прстен 1 / 2 Cttw Прс�

Доволно густа и доказ за сквотирање умерена количина на компресија држете сѐ на место И обезбедете подд

Мишелин Дефанзивец 2 225 / 55Р18 98ховервјуд Бранителот на мишелин 2 е гума за сите сезони која надмина три во�

Карактеристики : * Изработени Од нерѓосувачки челик, издржливи и практични.* Практично решетката е за ск�

3) Притиснете го копчето постојано за да ја промените брзината на ветерот, Ниска / Средна / Силна...

Атгет, Јуџин 26х26 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Насловен Франција, 1920

❦ ● Поврзан со производот < блузи за костими за капење боди за резервоари кошула за наставници тениски �

Оваа предсопственост ставка е како нова и во одлична состојба Како Ново Големина С Смена Обичен, малку ц

Глобалната Галерија нуди илјадници наслови во нашиот прекрасен формат на ликовна уметност гикли Овие д

Агли Компанија Машина Перат Затворен Круг Преодна Црвена Површина Килими, 3 ' Круг Дизајниран да издржи �

Донесете висококвалитетни кујнски гаџети во вашиот дом со Гудкук 12 "х 20' Нелеплива Ролна Хартија За Перг

Женските летни фустани ќе течат кога одите и ќе се чувствувате удобно низ вашата кожа мазна.П : дали ткае

За Фантоскопот Корпорацијата фантоскоп е основана во 1992 година, ние прво ги инвестиравме и ги носевме н�

Може да биде фрустрирачки да го видите вашиот автоматски систем за прскалки како го наводнува дворот ко

Компатибилен со моделите На Џип Гладијатор од 20202021 година;Вестин Про Тракс 4 инчни Шипки Со Нерф цевки и�

Ханес Спорт : Удобна Опрема За Изведба Перформанси Стил Удобност Спортската облека ханес се надоврзува

HP Pro Desk 600 G1 МАЛ Фактор КОМПЈУТЕР е брз и реагира за да се задржи чекор со вашиот мултитаскинг Брзо отворе�

Спецификација : Материјал : Јаглероден челик + метална цевка со навој + Абсколор : Како што е прикажано на

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ нашите копчиња за влечење т шипки се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки чел�

Алан Блаустејн претставува прекрасно Уметничко Парче Од Ѕидот Во Рамка Од 23х32 Бело Модерно Дрво, наслов

Лофтус Интернационал Ова Многу 10 Фолија Со Тркалезна Форма Милар 18" Балоните ќе имаат вашата забава да и

Please wait...