0
clear
  • Ландау Женски V-Вратот Туника Пилинг Врвот, Стил 8219
  • -20%
  • -20%
Ландау Женски V-Вратот Туника Пилинг Врвот, Стил 8219

Ландау Женски V-Вратот Туника Пилинг Врвот, Стил 8219

DEN 303.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и медицински униформи со универзална привлечност. Удобен и функционален, овој врат за чистење На Вратот има дарежливо вклопување надополнето со поставени ракави за дополнителна слобода на движење и целодневна носливост. Стилската силуета содржи вкупно четири џебови, осигурувајќи дека вашите медицински најважни работи се секогаш на дофат. Без разлика дали Станува збор За Пилинзи За Мажи Или пилинзи за жени, ние сме познати по тоа што произведуваме пилинг што работи напорно како и вие! Класично Опуштено Вклопување-Великодушно сечење за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење;Нашата лесна ткаенина од поплин направена со двапати предива за издржливост е материјал за дишење четкан за меко, удобно чувство. Познат по својата лесна грижа и живописни бои кои траат и можат да го издржат комерцијалното перење потребно за премиум медицински униформи.;Дише;Отпорен На Избледување;доволно Издржлив за комерцијални алишта;4 Џебови : 2 двојни џебови со разделувачи на пенкала;Странични отвори за дополнително олеснување на движењето;ладно миење Во Машина со слични бои. Не избелувајте. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Високо издржливи, индустриски алишта одобрени.; Големина Средна Должина : 26.125"; Големина Средна Должина На Ракавот : 9.25".

Главните својства

Избор на купувачот

Една Резервна Замена Одговара На КуќиштетоОдговара На Меѓународниот / Одговара На Собранието На Засил

Малку наликува на раскошно порцеланско парче, овој килим е доволно нежен и издржлив за вашиот крајбреже

Хидратантната Магла бонди е моќен витамински тонер за зајакнување на кожата кој ја штити кожата од секо

Постигнете ја вистинската количина на привлечност со ова миди здолниште инспирирано од бохо Белата Озн

Големина : 10 'х 14' Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се спречи менување и лизга�

Инстант ПоракаТетка Животот Е Најдобриот ЖивотЖенски Тркач Резервоарот ТопИнстант Порака е онлајн спе

Дизајн Машки Есенски Зимски Удобни Дуксери Сет За Дневна Облека, Секојдневни Џебови За Дуксери Со Качу�

Иновативното инженерство, технологијата на производство и контролата на квалитетот гарантираат Дека р

МетроШик Преодна Област Килими Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени Користете заштитн�

Овој регулатор на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за да одговара на точно

Свртете ги главите со оваа прекрасна свадбена лента, изработена од нерѓосувачки челик Овој бенд од 7 мм �

цветен макси фустан Фенси фустан за Забава есенски фустани 2023 везен фустан елегантен фустан y2k фустан т�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Bcloud Од Пазарот Joybuy.Опис : со поддршка за префрлу

Ханес Женски Целосно Обложен Безжичен ГрадникБестселер! Облогата со полипополнување ја подобрува ваша

Шампањ бирање подобрена со прозрачна злато тон раце Златен тон нерѓосувачки челик случај со златен тон

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

Од професионалци до воини за викенд, овие водоотпорни двогледи На Никон МОНАРХОТ отпорни На магла завис

Пирели П Нула 285 / 40ЗР22 (110Ј) Xloverview Пирели P нула е гума со ултра високи перформанси која е изградена за упо�

Кога деновите се долги и жешки, високата чаша ладен чај е најзадоволувачкото освежување...

Please wait...