0
clear
  • Тулум Херберт Потресени Југозападна Област Килим, 3' 5', Светло Сива Слонова Коска
  • -20%
  • -20%
Тулум Херберт Потресени Југозападна Област Килим, 3' 5', Светло Сива Слонова Коска

Тулум Херберт Потресени Југозападна Област Килим, 3' 5', Светло Сива Слонова Коска

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Направени со употреба на меки и издржливи полипропиленски синтетички предива, килимите Од Тулум додаваат карактеристичен изглед и утешно чувство под нозете во секоја просторија. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Достапно во повеќе големини.Колекцијата На Килими тулум Рустикално - Шик Област Килим Меките нијанси даваат освежувачки квалитети на паметниот приказ на рустикални обрасци во Колекцијата Тулум од Сафавиех. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се спречи менување и лизгање. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Боја : Светло Сива/Слонова Коска. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Заштедете Пари.

Главните својства

Избор на купувачот

Најслаткото вонземско милениче на галаксијата додава единствен допир на нејзината облека за спиење со

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

Овој килим со медалјонски медалјонски дом на Авалон Дом Пенелоп е инспириран од времето што се носи тра�

Размислено дизајниран со премија / издржлив силикон и покачена внатрешна сртови и надворешна усна за еф

Големина : 33, 5х25см / 13, 19х9, 84нежина : 98гматеријал : Врв за нерѓосувачки челик : Држете го централниот дел од

Овој кревет во форма на платформа во форма на куќа е опремен со активирана ноќна светлина, што значи дек�

Танцувачка мечка која држи Американско знаме со текст "Хотел Марс, На Пат Цело Лето" почива на предната с

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Должина на ракавот : Ракавиштуни Жените Работат На Отворено Куќа Памук Лабава Блузи За Жени Градник Пак�

56"XXXL големина : Сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 Биста : 120cm / 47.31" должина : 69cm / 27.28" должина : 70cm / 27.40" Должина

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Женска Мода Краток Ракав VВратот Блузи Работна Униформа Печатење Џеб Блуза Tops Features : 1.It изработен е од ви

Се Продаваат Женски Чизми Со Средно ТелеЧизми Со Цврста Боја Со Прерамки Со Портокалова Големина 9,5 Жен�

Овој прекрасен гангстерски панда во платното на Cујорк III се печати со употреба на највисок квалитет на �

Овој комплет вклучува количина На (1) Елегантен Челичен Игла Чешел За Опашка Од Стаорец за лесна и прециз

Овде, воведете ги инспирациите Waverly 100 % памучна карирана ткаенина за печатење, 2 двор пред сечење, 45 "широ�

Please wait...