0
clear
  • Уникатни Индустрии Фолија Голем Број Во Облик На 34 Роуз Злато Солидна Печати Партија Балон
  • -20%
  • -20%
Уникатни Индустрии Фолија Голем Број Во Облик На 34 Роуз Злато Солидна Печати Партија Балон

Уникатни Индустрии Фолија Голем Број Во Облик На 34 Роуз Злато Солидна Печати Партија Балон

DEN 577.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Уникатните Индустрии Ја Користат Оваа Фолија Розово Злато Број 0 Балон за да помогнат да се одбележи многу посебен ден. Мерејќи нешто под три метри, овој спектакуларен балон во форма на 0 е одличен начин да додадете повеќе гламур на вашиот настан. Само Надувајте го со хелиум или воздух за да го подготвите да биде изложен. Доаѓа дури и со јазичиња прикачени на горниот и долниот дел за да можете да го нанижете преку ѕидот или да го врзете за тежина од балон. Обидете се да го комбинирате со други балони со броеви за да направите убава позадина за да останете зад две насмеани лица на свршувачка фотосесија или, едноставно оставете ја двојката да ја држи како забавен реквизит за фотографии. Дајте му на вашата прослава вистински сладок сјај украсувајќи со повеќе од нашите резерви за забави од розово злато. Уникатни Индустрии 34" Фолија Розово Злато Број 0 Балон : 1 Фолија Розово Злато Број 0 Партија Балон. Број 0 балон мери 34" кога е надуен (бродови ненадени). Може да се полни со хелиум или воздух преку рачна пумпа и е самозапечатување. Карактеристики јазичиња што го олеснуваат комбинирањето со други балони со броеви. Стилски за секоја свршувачка или свадба зачувај-датум. Координира со други розово злато партија резерви.

Главните својства

Избор на купувачот

Маици за недефинирани подароци ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% памучна унисекс екипаж вратот Црнот

Cafepress ги носи вашите страсти во живот со совршена ставка за секоја пригода Со илјадници дизајни што треб

) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да бид�

Лесно се прилепува на секоја метална површина Карактеристики светла, привлечна боја Нашите магнети има

Материјал : Нашиот корсет врвот е изработен од мека, удобна и дишејќи висококвалитетна ткаенина, засиле�

Дизајнерски производи дизајнирани, произведени и продадени само Од Клара Пучи во Соединетите држави...

* Материјал : Полиестер спандекс (95% полиестер, 5% спандекс)* Ширина : ширина 56 инчи (142 см), 4 пат истегнување*

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

Удобноста на мировните знаци се убаво во фиксни мешани бои, уникатна форма во комбинација со повеќе бои,

Вистински Најважни Големи И Високи машки 3 Пакети : Активни Атлетски Перформанси Со Кратки Ракави Проти�

Направено со употреба на компјутерска опрема за мешање контролирана, обезбедувајќи натпревар со код на

Висококвалитетен црн мермер сјај заврши контактна хартија и лагер за полици Дополнителна широка 23,50 ин�

Забележете, оваа ставка испорачува од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена Дами солидна

Искуството И личниот пристап НА КАТКО кон услугата за клиенти ги натера да станат главен снабдувач на к�

Прекрасен подарок за жени и млади дами на роденден или други празници Применлив пол : Femaleенски L Должина

Сали Сватленд претставува зачудувачки 20x20 црно модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со насло�

Со нашиот познавач на персоналот, кои секогаш се фокусирани на фино изработка додека се обидуваат да ис�

Отпорен на гребење назад Бпа бесплатен хибриден Термопластичен, Полиуретански (ТПУ) и поликарбонат (КОМ

Женски карго шорцеви летни лабави шорцеви за пешачење со џебови : ткаенина : полиестер / машина за миење

За да ја разубави вашата куќа или градина!*Рачно фалсификуваното ковано железо има шармантен традицион�

Please wait...