0
clear
  • Канцеларија Ѕвезда Osp Канцеларија Црн Стол, Повеќе Бои
  • -20%
  • -20%
Канцеларија Ѕвезда Osp Канцеларија Црн Стол, Повеќе Бои

Канцеларија Ѕвезда Osp Канцеларија Црн Стол, Повеќе Бои

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Седиштето на екранот и столот за менаџери за грб Со превртени раце Со Работа Паметниот Е брилијантно дизајниран имајќи ја предвид ergономската удобност. Одликувајќи се со вградена лумбална потпора, синхроно навалување од 2 До 1, прилагодлива напнатост на навалување и бесконечно заклучување овозможува часови пријатно седење. Овој стол може да се пофали со екран назад и седиште што одговара на вашето тело?уникатни контури и помага фитили далеку влага. Потпирачите за раце може да се превртат надолу хоризонтално кога е потребно или нагоре и надвор од патот. Тешка основа со двојни тркала за тркала со лесно лизгање и акценти на титаниум иако надвор столот го комплетира ова решение за седење. Стол-Заврши : Сребро.

Главните својства

Избор на купувачот

Ветровитите денови никогаш не изгледаа толку добро! Чувајте ја покриена во симпатична, ветерница и шорц

Оваа машка јакна за машка технологија со средна тежина има ватирана дизајн и обезбедува вистинска коли�

Единствени индустрии Толпата ќе оди на диви над овие фаворизи за забави на ланецот на клучеви од фудбал�

Боја : Црвена Кога вашата рутина се одвива и во и надвор од водата, jblendurance Dive Wireless слушалките се изграден�

Виолетова 100% најлон со исклучок на декорацијата искра Тул Tulle мери 54inch x 20yds, пребивање на ткаенина од тка

Овие фази на печатењето на Moon II II е печатење со врвен квалитет giclee на архивска хартија со висока резолуц�

Чувајте ја вашата стапица на инсекти на Dynatrap, кој работи со врвен капацитет со Dynatrap 6Watt UV светилки...

Ох душо! Започнување со која било облека во симпатичен стил со гаранмали со каросерија за ракави...

Оригинална кожа за внатрешни работи и надворешни чекори за внатрешни работи има шест држачи за кредитн�

Тарезата е сигурно дека ќе биде најразновидната летна сандала во вашата гардероба бидејќи лесно може д�

Тестирајте електрични кола со доверба користејќи го овој мултифункционален електричен тестер...

Hyper Tower UC88942 A, 3парчиња, 3 / 8 инчен погон за проширување на лентата за погон е одличен додаток на секоја кут�

Please wait...