0
clear
  • Шамоистура Шминка Топење Чистење Мелем, Девствено Кокосово Масло, 3. оз
  • -20%
  • -20%
Шамоистура Шминка Топење Чистење Мелем, Девствено Кокосово Масло, 3. оз

Шамоистура Шминка Топење Чистење Мелем, Девствено Кокосово Масло, 3. оз

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Топилницата за шминка што ја омекнува кожата! Овој хидратантен мелем за чистење ја топи нечистотијата, нечистотиите, шминката и акумулацијата на производот за да ги затне порите и да ја освежи кожата. Мешавина од 100% Девствено Кокосово Масло и егзотична Багрем сенегал ја хидрира кожата и ја заклучува влагата оставајќи ја негувана, исчистена и мека. Девственото кокосово Масло и својствата На Кондиционирање На Кокосово Млеко ги измазнуваат и омекнуваат усните. Суров Шеа Путер-Длабоко навлажнува со витамини и есенцијални масни киселини. Багрем Сенегал-Ја Заклучува влагата . * Етички Тргувани Состојки Одржливо Произведени • * Пионерска Трговија Во Заедницата И Фер Трговија Од 1912 година • * Тестирано на семејството Такер четири генерации • Никогаш на животни.

Главните својства

Избор на купувачот

Од романтичен циган доаѓа прекрасен плус големина на врвот Овој врв има уникатен квадратен врат со смал

Оваа пижама од 2 парчиња од правдата е непромислена за спиење! Таа ќе сака да се подготвува да оди никаде

Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската бој

Флаут на тренд изглед, облечена во колекцијата на списанија, рими глужд This stylish ankle boot is designed with a side split detai

Интегрирана тока со препони со 2 позиции За целосни информации за потсетување, одете на потсетување...

Спецификации : Применлив Пол : Женски Ткаенина : Лен Стил : Секојдневен Шема : Цврста Боја Боја : Бела, Зел�

Овој плетен сет за јадење е идеален додаток на вашиот простор за внатрешен двор Одликувајќи се за седењ�

Ватиран Кристален Комплет За Подароци Со Цврста Соодветна Лента крајната во гламур и сјај! Совршен за м�

Овие атлетски дела женските активни маици со вратвратот се неопходни за гардероба Подгответе се за про�

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Со асортиман на големин

Совршено за неговата активна облека или секојдневниот изглед, двојните џогери на овој момчиња од RBX има�

Peerage Tonya Women's Wide Sidde Shipth Comfort Flat е совршена опција за обична или работна облека Овој дами се лизга со сјајни

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашата опашка од дрво рафтер Во споредба со вистинско

Please wait...