0
clear
  • Вмрежување-Sfp Примопредавател Модул-Gige-1000base-l-До 6. Милји-Нм - За Вмрежување Н1524, Н1548, С3124, С3148, Вмрежување Н2128, Н3024, Н3048, Н3132, Х1026, Х1052
  • -20%
  • -20%
Вмрежување-Sfp Примопредавател Модул-Gige-1000base-l-До 6. Милји-Нм - За Вмрежување Н1524, Н1548, С3124, С3148, Вмрежување Н2128, Н3024, Н3048, Н3132, Х1026, Х1052

Вмрежување-Sfp Примопредавател Модул-Gige-1000base-l-До 6. Милји-Нм - За Вмрежување Н1524, Н1548, С3124, С3148, Вмрежување Н2128,

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мрежното мрежно Поврзување 1000base-LX sfp примопредавател обезбедува 1gbe поврзување до 10km. За употреба во квалификувани мрежни прекинувачи. Компатибилност овој производ е компатибилен со следниве системи : ВМРЕЖУВАЊЕ N4000 N4032 ВМРЕЖУВАЊЕ N4000 N4032 F ВМРЕЖУВАЊЕ N4000 N4064 ВМРЕЖУВАЊЕ N4000 N4064 F ВМРЕЖУВАЊЕ N-СЕРИЈА N2024 МРЕЖНО N-СЕРИЈА N2024 P ВМРЕЖУВАЊЕ N-СЕРИЈА N2048 МРЕЖНО N-СЕРИЈА N2048 P ВМРЕЖУВАЊЕ N-СЕРИЈА N3024 вмрежување н-серија н3024ф вмрежување Н-СЕРИЈА Н3024п Вмрежување Н-СЕРИЈА Н3048 Вмрежување Н-СЕРИЈА Н3048П Вмрежување С4810-НА ВМРЕЖУВАЊЕ С5000 ВМРЕЖУВАЊЕ С6000 ВМРЕЖУВАЊЕ С6000 НА ВМРЕЖУВАЊЕ З9500 ОПТИПЛЕКС ФХ170 Poweredge FX2 ОВА ВМРЕЖУВАЊЕ - СФП (МИНИ-ГБИЌ) примопредавател модул - GIGE - 1000 BASE-Lx - До 6,2 Милји - 1310 Nm - ЗА ВМРЕЖУВАЊЕ N1524, N1548, S3124, S3148, ВМРЕЖУВАЊЕ N2128, N3024, N3048, N3132, X1026, X1052 Е ОДЛИЧЕН ПРИМОПРЕДАВАТЕЛИ И МУЛТИПЛЕКСЕРИ ПРЕДАВАТЕЛИ & предавател модули точка по намалена цена НЕ смееш Да ПРОПУШТИШ. Тоа е сосема нов предмет што доаѓа до вас спакувани добро и бродови брзо! Тип на интерфејс : СФП. Максимално растојание за пренос : 393700,8" (10000 м). Бранова должина : 1310 nm.

Главните својства

Избор на купувачот

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, �

100% кадифе; печатен капак за перница за перница во цветен стил за украсување на домот; не е вклучена инерт

Вонкос Жени Ноќна Облека Пижами Флеш ЗемаЖенски Божиќ Чипка Смешни Долна Облека Секси Слатка Печатење �

Органски сок од круша од концентрат со други состојки Содржи 100% Сок Глутен Слободен Обезбедува 100% од пр�

Овој цилиндар за тркала за сопирачки со директна замена беше специјално дизајниран да одговара на вкло�

Мачките не можат да одолеат на прекрасниот вкус на ИСКУШЕНИЈАТА, затоа подарете и ги на вашата мачка ови

Материјалот полидак е помек од повеќето други видови јажиња за качување, што овозможува попредизвикува

Нитрилни Ракавици За еднократна употреба, Необложени, Манжетни Со Монистра, 3,5 Мил, ХГолеми, Нитрилни Ра�

Спецификации : Материјал : Полиестер Пол : Момчиња Тип На шема : Букви Должина На Ракавот : кратки ракави с

Тие велат дека за да бидете успешни, мора да ја идентификувате потребата и да ја задоволите Уште во 1968 го

Големина : оваа елегантна нараквица е прилагодлива помеѓу 17,5 см 22,5 см (6,8 инчи8,8 инчи), за да одговара на м

Природна, рачно изработена убавина, Ориенталниот Мебел Хајаши Јапонска Столна Ламба има темна лакирана

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Карактеристики : сосема нов и квалитетен изработен од висококвалитетни материјали, издржливовој компл�

* Материјал : Чиста Свила Таби (100% Свила)* Ширина : 42 инчи широк (106 см)* ГСМ : 20 ГСМ, 5мм Мама Ткаат : Обична* Ка�

Забавна, флертувачка и совршена за лето, Колекцијата Лидија по Патување Оваа веганска кожна сандала со �

МЕКИ, НЕЛИЗГАЧКИ И ИЗДРЖЛИВИ : овие душеци за внатрешни врати се изработени од висококвалитетен полиест

Пакетот Вклучува : Безбедност Спасување Оган Камион Батерија Управувана Судрат И Да Си Одат Детски Дете

Исфрлете ги вашите проблеми со рачката на резервоарот за тоалет на кингстон Месинг Кларемонт Тоа ќе вса

Шепа Патрола е на ролна! Вашето малечко ќе биде возбудено да вози со своето омилено кученце за спасување

Внесете едноставен луксуз во вашиот дом со овој тепих со машина Нулум Рамно Ткаење Таша Памучна Област �

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Со Емулитив од Пазарот На Џојбај.Описr r Оваа ставк

● Материјал : изработен со текстура веганска кожа ● Дизајниран со украси со златен тон € Ткаенина пост�

Please wait...